Buradasınız : Ana Sayfa //Haberler//07.01.2015 İstanbul Okullar Tatil Mi?

07.01.2015 İstanbul Okullar Tatil Mi?

Kar bütün yurdu etkisi altına aldı. Sibirya soğukları şu günlerde Türkiye’ yi etkisi altına aldı. Kar yağışı eğitimi vurdu. Bugün etkisini gösteren kar yağışı yolların kapanmasına sebep oldu. Bu sebeple bir çok il ve ilçede okullar tatil edildi. Yoğun kar yağışı bu gün başlayıp yarında devam edecek. İstanbul’da yarın okullar tatil olacak mı? Kar tatili kaç gün olacak? Ankara’da tüm okullar tatil olacak mı? Kar tatili hangi illerde olacak? Hangi il ve ilçelerde okullar kar tatili olacak? Kar dolayısıyla kar tatili olan il ve ilçeler aşağıdaki gibidir.

---Sponsor Reklamlar---

Kar tatili

Kar tatili

TUNCELİ’DE OKULLAR TATİL

‘de kar yağışı nedeniyle bazı ilçelerdeki okullar tatil edildi.

Tunceli’de dün akşamdan bu yana etkili olan kar yağışı nedeniyle kent merkezi ile Çemişgezek ilçesinde taşımalı eğitime bir gün ara verilirken, Nazımiye, Hozat ve Pülümür ilçelerinde eğitim öğretime 2 gün, Ovacık ilçesinde ise 1 gün ara verildi.

BİTLİS’TE EĞİTİME 2 GÜN ARA

‘teki olumsuz hava koşulları nedeniyle eğitime iki gün ara verildiği bildirildi.

Valilikten yapılan yazılı açıklamada, kent merkezinde etkili olan yoğun kar yağışı ve tipi nedeniyle, il merkezi ile bağlı köylerde okulların salı ve çarşamba günleri tatil edildiği belirtildi.

İstanbul’da henüz okulların tatil olup olmadığı kesinleşmiş değil. Valiliğin yaptığı açıklamaya göre sitemizde paylaşılacaktır..

---Sponsor Reklamlar---

Etiketler:

Copyright © 2014 Türkiye'nin En Elit Haber Blogu. Tüm hakları saklıdır. | Sitemap
Türkçe Çeviri