Buradasınız : Ana Sayfa //Haberler//2014 Düğün Saç Modelleri

2014 Düğün Saç Modelleri

2013-2014-gelin-saçı-modelleri-24Ramazan ayının bitmesiyle düğün sezonu açıldı. Kendi düğününüzde saç ve kıyafetinizle göz doldurmak istemez misiniz. Bu sorunun cevabını evet  olarak kabul edip, size yardımcı olmayı amaçlıyorum. Aynı sorunları bir çoğumuz yaşıyordur kuşkusuz. Bir yakınımızın düğününde veya kendi düğünümüzde nasıl bir kıyafet giyeceğimizin yanı sıra saçımıza nasıl model vereceğimizi de günler öncesinden düşünmeye başlarız. Kadın olmanın bir diğer özelliği de şık olmaktır.  Her yıl olduğu gibi bu yılda farklı modeller düğünlerde tercih ediliyor. Abartısız ve şık bir şaç şekli kuşkusuz kıyafetinizin tamamlayıcısı olacaktır. Özellikle de sade modelleri kendinize yakıştırıyor sanız topuz modeli tercih etmeniz uygun olacaktır. Balık etek modelindeki kıyafetinizin üzerine sade topuz modelini tercih etmeniz doğru bir seçim olacaktır. 2014 yılının en popüler saç modellerini sizin için araştırdık. Aşağıdaki modellerden yararlanarak fikir elde edebilirsiniz..

---Sponsor Reklamlar---

2014 Yılının En Beğenilen Saç Modelleri

2014-sac-modelleri-1
Topuz-saç-modelleri-2014-9
abiye-sac-modelleri13

---Sponsor Reklamlar---

Etiketler: , , , ,

2 Yorum yapılmış " 2014 Düğün Saç Modelleri "

  1. Ben dedi ki:

    Serdar bey ,saniyorum ki amerikan sulguru kapilar da cesit ve kalite sinifindadir .. acil olarak cocuk odasi icin basit ve ekonomik bir kapi ile baslayip bahara dogru tum odalari degistirmeyi dusunuyorum ; tadilat bahara baslayacak ancak arastirma yapiyoruz. fiyat araligi nedir ..kolauy gelsin

  2. Idowu dedi ki:

    ayagınızı gfczel bir halıya basın e7ok gfczel bir sf6z bence de bf6yle olmalı ben ayagımı gfczel bir şeye basmadıke7a kemnidi mutlu hissetmem arkadaş !

Copyright © 2014 Türkiye'nin En Elit Haber Blogu. Tüm hakları saklıdır. | Sitemap
Türkçe Çeviri