Buradasınız : Ana Sayfa //Eğlence//2014 En Çok Yapılan İlginç 1 NİSAN Şakaları Karikatürleri

2014 En Çok Yapılan İlginç 1 NİSAN Şakaları Karikatürleri

Nisan ayının ilk günü yapılan 1 Nisan şakaların araştırmaları şimdiden başladı. Günün ilk saatlerinden itibaren yapılan keyifli şakalar sosyal medyada da karikatürlerle yansıtıldı. 2014’ün en çok yapılan şakaları herkesi gülme krizine soktu. En ıyı 1 Nisan şakaları. 2014’ün denenmiş 1 Nisan şakaları. Son derece komık şakaların yapılacağı 1 Nisan şakaları için bir kurban belirleyin ve aşağıdaki şaka önerilerini dikkate almayı unutmayın.

---Sponsor Reklamlar---

Komık 1 Nisan 2014 şakaları

 

en_iyi_1_nisan_sakalari_2014

en_iyi_1_nisan_sakalari_2014

ÇAYDANLIK ŞAKASI: Arkadaşlarınızı evinize çağırın. Çay demledim içelim deme bahanesiyle mutfağa gidin. İçi boş çaydanlığı tepsiye koyup boş bardakları yanına koyunki daha inandırıcı olsun. Arkadaşlarınızın yanında ayağınız takılmış gibi yapıp sanki çay dökülüyormuş gibi tepsiye arkadaşlarınızın üzerine doğru düşürün. Bu durumda çay üstlerine dökülmüş gibi panik yapacaklardır.

karikaturler-5104-4g

karikaturler-5104-4g

KARTON KUTU VE SU DOLU BALON: Karton bir kutunun içine çok sisirilmis su dolu balon konur. Yüksekçe bir yerden gözümüze kestirdiğimiz şaka yapılacak kişiye su kutuyu tutar mısın denir. Sonra karşıdan seyretmeye başlayın.. Balon patlar kutunun deliklerinden sular boşalır. Olay gerçekleştiğinde tabanlara kuvvet deyip kaçabildiğiniz kadar kaçın.

DİŞ MACUNLU BİSKÜVİ: Bir paket kremali bisküvi alin. Bir kac biskuvi ortadan bolunur ve kremalari alinir yerine dis macunu sikilir.Sirasi ile pakete bir dis macunlu bir normal biskuvu ust uste dizilir. Saka yapilacak arkadasin yanina gelindiginde bir tane agzimiza atariz sonra arkadasa ikram ederiz. Dogal olarak bööööoo bu ne bicim buskivi diyecektir. Siz durumu caktirmadan ne olmus gayet güzel deyip siradaki normal bisküviyide aziniza atarsiniz. Bir daha dene deyip siradaki öbür bisküviyi de tekrar ikram edersiniz.

KLASİK KALABALIK ORTAM ŞAKALAR Bu şakayı kalabalık bir ortamda gerçekleştirin. Üç dört kisi bir araya gelinir, kalabalik bir sokakta yürümeye baslanir tam birileriyle karsilasildigi zaman sanki önünde ip varmis da sanki üzerinden geçiliyormus gibi bacaklar kaldirilir. Cok kisi olmasi inandiriciligi arttirir.Ya da ip yerine sanki bir sey varmis gibi bir yerde bir noktaya odaklanarak ayni anda bakilir. Bu arada saka yapilan kisilerin tepkisini gözlemlemek için bir kisi görevlendirilir. Hep birlikte yukarSICAK ÇAY BARDAĞI: Az bilinen bir sakadir bu. Masada oturuyorsunuzdur. Bir bardak cay ya da su gelmistir. Yoksa gidip alin gelmesini beklemeyin. Kurbana denir ki iki basparmağını masanin kenarina koyacaksin ben de bardagi iki parmaginin üstüne koyacagim hadi bakalim devirmeden alabilecekmisin. Tamam demesi için degisik gaz vermeler de yapilabilir. Bardagi koyun o biraz ugrasacak ve alamayacak hadi çek sunu diyecek. Siz ise tabiki çekmeyeceksiniz, çekip gideceksiniz o ise çirpinip duracaki bir yere bakmak da olabilir ancak çok bilinen bir sakadir.

 

---Sponsor Reklamlar---

Etiketler: , , , ,

Copyright © 2014 Türkiye'nin En Elit Haber Blogu. Tüm hakları saklıdır. | Sitemap
Türkçe Çeviri