Buradasınız : Ana Sayfa //Haberler//2014 Ramazan Bayramı Hareketli Resimli Mesajlar ve SMS Mesajları

2014 Ramazan Bayramı Hareketli Resimli Mesajlar ve SMS Mesajları

Bu sene Ramazan Bayramı 28 Temmuz 2014 Pazartesi gününe denk geliyor. Ramazan Bayramına özel 2014’ün en beğenilen bayram mesajlarını sizin için derledik. Sevdiklerinize bu bayramda tebessüm ettirecek onları mutlu edecek mesajları bu sayfamızda bulabilirsiniz. 2014 Yılının en seçkin hareketli mesajlarını siz takipçilerimiz için araştırdık. On bir Sultanı Ramazan Bayramı sabahı sevdiklerinizin yüzünü güldürecek mesajları ister telefonunuzdan ister facebook’dan  gönderebilirsiniz. Birbirinden anlamlı ve renkli mesajları sevdiklerinize yollamayı ihmal etmeyin. Ülkemizle gelenek haline gelen bayramlarımızı kutlama faaliyeti 28 Temmuz 2014 Pazartesi günü gerçekleşecek.Siz takipçilerimize yardımcı olmak adına bayram mesajlarını bu sayfada topladık. 2014 Yılının en beğenilen mesajları ve anlamlı sözlerini aşağıdaki yazımızın devamında bulabilirsiniz.

---Sponsor Reklamlar---

2014 Ramazan Bayramı Mesajları Güzel sms’leri

Varlığı ebedi olan, merhamet sahibi, adaletli Yüce Allah kendisine dua edenleri geri çevirmez. Dualarınızın Rabbin yüce katına iletilmesine vesile olan Ramazan Bayramınız mübarek olsun.
Bir avuç dua, bir kucak sevgi, sıcak bir mesaj, kapatır mesafeleri birleştirir gönülleri kalbiniz nur, haneniz huzur dolsun,Bayramınız mübarek olsun.
Yüreğine damla damla umut, günlerine bin tatlı mutluluk dolsun.Sevdiklerin hep yanında olsun, yüzün ve gülün hiç solmasın Bayramın Kutlu Olsun

Her şeye kadir olan Yüce Allah, bizleri, doğru yoldan ve sevdiklerimizden ayırmasın! Hayırlı ve bereketli Ramazan Bayramları dileğiyle.

resimli-ramazan-bayrami

resimli-ramazan-bayrami

ramazan bayramı mesajı

ramazan bayramı mesajı

Bayram mesajı

Ramazan Bayramı sabahı börekler açılır, çaylar demlenir. Aile sofranın etrafında toplaşır. Küçükler büyüklerin ellerini öper. Sonra köşe başından çocuk sesleri duyulur. Pencerelere çıkan kadınlar onları karşılar. Ellerinde gümüş kasede şekerlemeler. Çocuklar merdivenlerden çıkarken gülücükler saçar etrafa.Tüm mahalleyi bir mutluluk kaplar. İşte bayramlar böyle geçer..

 

---Sponsor Reklamlar---

Etiketler: , ,

Copyright © 2014 Türkiye'nin En Elit Haber Blogu. Tüm hakları saklıdır. | Sitemap
Türkçe Çeviri