Buradasınız : Ana Sayfa //Haberler//2014 Yılının En İyi 10 Aşk Filmleri

2014 Yılının En İyi 10 Aşk Filmleri

Boş zamanlarda tv karşısına geçip sinema keyfi yapmayı kim istemez. Rahat koltuğunuza uzanıp sevdiğiniz kişiyle aşk filmi izlemek istemez misiniz. 2014 yılında en çok seyredilen aşk filmlerini sizin için araştırdık. 2014 yılında yerli, yabancı bir çok film beyaz perdede yerini aldı. Fakat bazı filmlerin kalitesindeki düşüş filme başladığınız ilk anca dikkati çekiyor. Böyle bir problemi yaşamak istemiyorsanız film seçerken iyi araştırma yapmalısınız. Bazı aşk filmleri ilk başladığı anca ne kadar sıkıcı olduğunu tahmin edemezsiniz. Aksine bazıları da ilk anca size etkisi altına alır. Film seçerken konu çok önemlidir. Konunun ilerleyişi film seyretmenin keyfini size yaşatacaktır. 2014 yılında hangi film en çok izlenmiş, bununla ilgili geniş bir araştırma yaparak sizlerle paylaştık. 2014 yılında en çok seyredilen ve en çok indirilen filmler arasında kuşkusuz ‘’12 Yıllık Esaret’‘yer alıyor. Diğer 9 filmin hangi filmler olduğu aşağıdaki yazımızın devamında listelenmiştir. İyi seyirler diliyoruz..

---Sponsor Reklamlar---

En çok seyredilen ilk 10 film 

Romeo & Juliet

Leonardo DiCaprio ile Claire Danes’in başrollerde yer aldığı film, Shakespeare trajedisinin modern yorumu olarak beyazperdeye yansıdı.

Günümüz Florida’sında geçen filmde Romeo ve Juliet, kentin iki düşman ailesinin çocuklarıdır. Bir rastlantı sonucu iki genç birbirlerine aşık olurlar ve ailelerin savaşının ortasında bir kaçış bulmaya çalışırlar.

 

Dünyanın Orta Yerinde Aşk İçin Ağlıyorum

Genç adam yıllar sonra kasabaya vardığında 17 sene önce yaşadığı ilk aşkı düşünür. Aki ve Sakutaro’nun ilişkilerinde birbirleri için kaydettikleri kasetler çok önemli yer tutmaktadır. Henüz 16 yaşında olan iki gencin arasındaki romantik ilişki Sakutaro’nun hastalanıp ölmesi ile son bulur. Aki yıllar önce kaybettiği sevgilisini anarken, o zaman farkında olmadığı bir şekilde Ritsuko’nun da hikayeye dahil olduğunu öğrenir. Geçmişteki aşkını gözden geçiren Aki şimdiki aşkını kaybetmemek için elinden geleni yapmaya kararlıdır.

Sil Baştan

Ayrılan çift hafıza sildirme işlemine tabi tutulur. Ama sonra erkek karakterin bundan vazgeçmesi ve sevdiği kadını kaybetmek istememesiyle bir zihin yolculuğu başlar.

Başka Dilde Aşk

Mert Fırat ve Saadet Işıl Aksoy’un başrollerini paylaştığı film, işitme engelli Onur ile çağrı merkezinde çalışan Zeynep’in aşkını anlatıyor. Aşkın hiçbir engel tanımayacağını bir kez daha gösteriyor.

Bir Konuşabilse

Scarlett Johansson ve Bill Murray’nin başrollerde yer aldığı “Bir Konuşabilse” (Lost In Translation), Sofia Coppola’nın, farklı yaşam biçimlerine sahip iki insanın aralarında oluşan bağı konu edinen en iyi filmi.

Not Defteri

Rachel McAdams ve Ryan Gosling’in başrollerde yer aldığı “Not Defteri” (The Notebook), sararmış bir not defterinden anlatılan ve yıllar önceden kopup gelen bir aşk hikayesini konu ediniyor. 1940’lı yıllar Amerika’sında geçen hikayede ayrılan aşıklar yıllar sonra yeniden kavuşuyorlar.

 Aşk Tutulması

En güzel Türk aşk filmleri listesinin bize göre en tepesinde yer alan Aşk Tutulması filmi yukardaki duygusal filmler kadar olmasada izleyenlere eğlenceli mükemmel bir aşk hikayesi sunduğu kesin

 

---Sponsor Reklamlar---

Etiketler: ,

1 Yorum yapılmış " 2014 Yılının En İyi 10 Aşk Filmleri "

  1. asassaas dedi ki:

    2014 değil bunlar salak. değiştir o başlığı yalancı herif

Copyright © 2014 Türkiye'nin En Elit Haber Blogu. Tüm hakları saklıdır. | Sitemap
Türkçe Çeviri