Buradasınız : Ana Sayfa //Eğlence//23 Nisan’ da Gidilecek En Güzel Tatil Yerleri (2013)

23 Nisan’ da Gidilecek En Güzel Tatil Yerleri (2013)

Kış aylarını geride bıraktığımız şu günlerde bahar havasının tadını çıkarmaya ne dersiniz? iş yoğunluğundan tatil planları hep suyamı düşüyor? 23 Nisan’da kısa bir tatile ne dersiniz. Havalarında günlük güneşlik olduğunu düşünürsek bu tatil size doping gibi gelecek. O zaman fazla geç kalmadan valizinizi şimdiden hazırlayın.

---Sponsor Reklamlar---

yaz-gelmeden-ilk-tatil-firsatı

yaz-gelmeden-ilk-tatil-firsatı

İşte size önerebileceğim gezi yerleri;

Muhteşem bir doğa güzelliğinin hakim olduğu Abant gölü’ne ne desiniz?

Tarihi izlerin sizi geçmişe götüreceği Ürgüp’ e ne dersiniz?  Ürgüpte balon sefası muhteşem manzarı büttünüyle görmenizi sağlayacak.

Denizin masmavi  manzarası eşliğinde sabah kalvaltısı hiçte fena olmaz. O zaman doğru Akdeniz sahillerine..

Mugla ilinin Marmaris ilçesinden Datca yarimadasina yonelmiş olan yolun 20. km`sinde yer alan bozburun yol ayrimindan girip yolun devaminda sol tarafa tabela ile işaret edilen yonde (stabilize yol) ilerlediginizde ulaşabileceginiz bir dogal guzellik. Ufak bir şelale alabalik tesisleri ve yemek yiyebileceginiz cafe tarzi bir duzenlemeye sahip olan şelalede gunubirlik tracking turlari da duzenlenebilir.

Adalar – Büyük Ada

İstanbul’a un bir ilçesi ve feribot ile çok kısa zamanda ulaşılabilmesi nedeniyle oldukça popüler bir tatil yeridir. Genelde hafta sonu günübirlik geziler ve piknik için tercih edilmekle birlikte konaklama imkanlarıda mevcuttur. İstanbul’dan ido nu seferleri ile ulaşmak mümkündür.

 

 

---Sponsor Reklamlar---

Etiketler: , , , , , ,

Copyright © 2014 Türkiye'nin En Elit Haber Blogu. Tüm hakları saklıdır. | Sitemap
Türkçe Çeviri