Buradasınız : Ana Sayfa //Diziler//Ağlatan Dans Dizi Oyuncuları ve Konusu (YENİ DİZİ)

Ağlatan Dans Dizi Oyuncuları ve Konusu (YENİ DİZİ)

Show TV bir çok dizide final kararı alırken, bir çok diziye de merhaba diyor. Show TV yeni sezonda yepyeni dizileriyle geliyor. Show TV’nin yeni dizilerinden ‘‘Ağlatan Dans’ ın ilk tanıtım fragmanı yayınlandı. ”Ağlatan Dans’ ın tanıtım fragmanında başrol oyuncularının yüzlerinin buzlanması, oyuncuların kim olacağı hakkında merak uyandırdı. Yakında Show TV ekranlarında başlayacak olan yeni dizi ‘‘Ağlatan Dans’ın Kafkas halklarına ait meşhur bir ezgi olan “Ağlatan Kafe”den esinlenerek ortaya çıktığı düşünülüyor. Yakında izleyicisiyle buluşacak olan yeni dizi ”Ağlatan Dans’da çalan Çerkez müzikleri ve dansları dikkat çekiyor.  Ağlatan Dans’ ın oyuncu kadrosunda bir çok yeni oyuncu göze çarpıyor. Yapımcılığını Joy Pr’nin üstlendiği yeni dizi Ağlatan Dans’ın oyuncuları teker teker açıklanmaya başladı.

---Sponsor Reklamlar---

Ağlatan Dans dizi oyuncuları 

Kıvanç Kasabalı, Öykü Çelik, Arsen Gürzap, Cem Kurtoğlu, Levent Tülek, Suavi Eren, Ümit Yesin, Nihat İleri, Fırat Şahin, Burcu Sülüm, Muhammet Ali Kılıç, Burçin Yıldırım, Murat Çağlar ve Cem Sultan Karabulut’un adı geçiyor. 

Ağlatan Dans dizisinin konusuÇerkezlerin hayatını anlatacak olan dizide iki sevgilinin aşk hikayesi anlatılacak. Dizide çerkez bir genç’in duygusal ve dramatik aşkı konu edinecek.

---Sponsor Reklamlar---

Etiketler: , ,

Copyright © 2014 Türkiye'nin En Elit Haber Blogu. Tüm hakları saklıdır. | Sitemap
Türkçe Çeviri