Buradasınız : Ana Sayfa //Haberler//Anne ve babası Nobel ödülü almış olan,kendisi de 1935’te kocasıyla birlikte Nobel Kimya Ödülü’nü kazanan Irene hangi ailenin kızıdır?

Anne ve babası Nobel ödülü almış olan,kendisi de 1935’te kocasıyla birlikte Nobel Kimya Ödülü’nü kazanan Irene hangi ailenin kızıdır?

Kim Milyoner Olmak İster, 30 Ekim 2013 Çarşamba akşamı yayınlanan yeni bölümünde yeni yarışmacı Gökçe heyecanlı olmasına rağmen sorulara net bir şekilde cevap verdi. Yarışması Gökçe jokerlerini son ana kadar kullanmayarak kazancını yükseltmeyi başardı. Gökçe yarışmanın sonuna doğru bütün joker haklarını kullandı. Gökçe son soru olan 60.000 TL değerindeki soruda tereddüt yaşadı ve telefon hakkkını kullanmak istedi. Telefondaki süre yetmeyince Gökçe çekilme kararı aldı ve 60.000 TL değerindeki para ödülü yerine 30.000 TL alarak yarışmaya veda etti.

---Sponsor Reklamlar---

Soru : Aşağıdaki sorulardan hangisi anne ve babası Nobel ödülü almış olan,kendisi de 1935’te kocasıyla birlikte Nobel Kimya Ödülü’nü kazanan Irene hangi ailenin kızıdır?

A) Curie (Doğru şık)

B) Nobel

C) Röntgen

D) Fleming

---Sponsor Reklamlar---

Copyright © 2014 Türkiye'nin En Elit Haber Blogu. Tüm hakları saklıdır. | Sitemap
Türkçe Çeviri