Buradasınız : Ana Sayfa //Biyografiler//Aşkın Bedeli-Sedef (Zeynep Aydemir) Kimdir?Biyografisi

Aşkın Bedeli-Sedef (Zeynep Aydemir) Kimdir?Biyografisi

Star TV ekranlarında yepyeni bir dizi başlıyor. İntikam, aşk, sırlar dolu bir yaşam öyküsünün anlatılacağı dizi Aşkın Bedeli’ nin oyuncu kadrosunda, bir çok ünlü isim yer alıyor. Hafta içi her gün 13:00′te yayınlanacak olan dizinin başrol oyuncuları Zeynep Aydemir, Mert Yavuzcan ve Deniz Bolışık. Peki Aşkın Bedeli dizisinin kadın başrol oyuncusu Zeynep Aydemir (Sedef) kimdir?

---Sponsor Reklamlar---

Zeynep Aydemir

Zeynep Aydemir

Zeynep Aydemir doğum tarihi 12 Mart 1979’dur. İstanbul’da dünyaya gelmiştir. Güzel oyuncu Zeynep Aydemir,İstanbul Üniversitesi Sanat Tarihi bölümü mezunu olmasına rağmen mesleğini yapmamış,oyunculuğu tercih etmiştir. Zeynep Aydemir 1.69 boyunda ve 53 kilo ağırlığındadır.

Zeynep Aydemir’in oynadığı diziler; Aşkın Bedeli, İşler Güçler, Bir Günah Gibi, Alemin Kralı, Sıkı Dostlar, Servet Avcısı, Rüzgar, Şöhret Okulu, Nazlı Yarim, Hayal ve Gerçek, Genco, İmkansız Aşk, Doktorlar, Deli Duran,


---Sponsor Reklamlar---

Google'dan bu aramalarla geldiler:

Benzer Yazılar:

2013' ün- En Seksi Kadını Kelly Brook Kimdir?
Genç Bakış-Doğa Ergil Kimdir? Mehmet Altan Kimdir? (15.05.2013)
Medcezir Orkun (Metin Akdulger) Kimdir?
Doksanlar Dizisi-Matematik Hocası Görkem Kimdir?
Karagül-Komutanın Kardeşi Serdar(Burak Çelik)Kimdir?
İbrahim Çelikkol'un Yeni Sevgilisi Başak Sayan Kim?

Etiketler: , , , ,

Copyright © 2013 Türkiye'nin En Elit Haber Blogu. Tüm hakları saklıdır.
Dünyanın ve Türkiye'nin Top 10'ları için Top 10 sitemizi, Tüm hastalıklar ve tedavileri hakkında bilgiler almak için Hastalığı ve Tedavisi sitemizi, Hayata her açıdan farklı bir yaklaşım yapmak için kareay sitemizi ziyaret edebilirsiniz. Eskişehir evden eve nakliyat için Eskişehir Nakliyat bağlantımızı ziyaret edebilirsiniz. Sıfır araba fiyatları için Sıfır Araba Fiyatları sitemizi ziyaret edebilirsiniz.
Türkçe Çeviri Sosyolife.
| ping Yandex.Metrica