Buradasınız : Ana Sayfa //Diziler//Aşkta ve Savaşta Dizi Oyuncuları ve Konusu (YENİ DİZİ 2014)

Aşkta ve Savaşta Dizi Oyuncuları ve Konusu (YENİ DİZİ 2014)

Uzun süredir herhangi bir dizide yer almayan ünlü oyuncu Cansel Elçin yeni dizisiyle ekranlara dönüyor. Yapımcılığını Medyapım’ın üstlendiği Melis Civelek-Sırma Yanık’ın senaryosunu yazdığı yeni dizi Aşkta ve Savaşta dizisinin çekimlerine başlandı. Yakında seyirciyle buluşacak olan yeni dizi Aşkta ve Savaşta dizisinin başrol oyuncuları daha önce Fox TV ekranlarında yayınlanan Bir Aşk Hikayesi dizisinde Ceylan karakterini canlandıran Damla Sönmez ve Cansel Elçin. Yakınla ekranlarda olacak dizinin diğer oyuncuları teker teker açıklanmaya başladı. Şubat ayında başlayacak olan yeni dizi Aşkta ve Savaşta dizisinin oyuncu kadrosunda bir çok sürpriz isim yer alıyor. Aşkta ve Savaşta Şubat’ta Kanal D ekranlarında seyirciyle buluşacak.

---Sponsor Reklamlar---

Aşkta ve Savaşta Dizi Oyuncuları

 

cansel-elcin-Askta ve Savaşta

cansel-elcin-Askta ve Savaşta

Aşkta ve Savaşta dizi konusu

Aşkta ve Savaşta dizisinde adından da anlaşılacağı üzere fırtınalı bir aşk hikayesi anlatılacak. Aşkta ve Savaşta dizisi son olarak 1996 yılında filme uyarlanmıştı.

Şubat’ta ekranlarda olacak dizinin diğer oyuncuları henüz açıklanmadı  dizinin oyuncuları açıklanır açıklanmaz sitemizde paylaşılacaktır..

 

---Sponsor Reklamlar---

Etiketler: ,

Copyright © 2014 Türkiye'nin En Elit Haber Blogu. Tüm hakları saklıdır. | Sitemap
Türkçe Çeviri