Buradasınız : Ana Sayfa //Haberler//Asla Vazgeçmem-Nur (Amine) Gülşe Kimdir?

Asla Vazgeçmem-Nur (Amine) Gülşe Kimdir?

Show TV bu sezon bir çok yeni diziye ev sahipliği yapıyor. Yeni sezona iddalı giren dizilerden biri de Tolgahan Sayışman ve Amine Gülşe’nin başrollerini paylaştığı Asla Vazgeçmem dizisi oldu. Asla Vazgeçmem dizisinin başlamasına az bir zaman kaldı. İlk tanıtım fragmanı yayınlanan dizide başrol oyuncusunun kim olduğu merak edilen konular arasında. Daha önce ekranlarda görmediğimiz oyuncu Amine Gülşe hakkında şimdiden araştırmalar yapılmaya başladı. İlk kez bir dizi projesinde yer alan oyuncu Amine Gülşe’nin asıl mesleği mankenlik’tir. Yakında Show Tv ekranlarında yayınlanacak olan dizi Asla Vazgeçmem’in başrol oyuncusu Amine Gülşe, 2014 yılında gerçekleşen Elidor Miss Turkey yarışmasının birincisidir. Miss Turkey yarışmasıyla yıldızı parlayan Amine Gülşe hakkında bilmedikleriniz . Asla Vazgeçmem Nur karakterini canlandıran Amine Gülşe gerçekte kimdir. Asla Vazgeçmem dizisi Nur’un gerçek adı nedir? Asla Vazgeçmem Nur kimdir? Asla Vazgeçmem dizisi fragmandaki yeşil gözlü kız kimdir?

---Sponsor Reklamlar---

Asla Vazgeçmem Dizisi Nur Kimdir?

Asla Vazgeçmem

Asla Vazgeçmem

 

ine Gülşe 1993 İsveç Göteborg doğumludur. Türk asıllıdır. Amine Gülşe boyu 1.78 m. kilosu 55 kg. Vücud ölçüleri 90-62-92.
Amine Gülşe International High School Of The Gothenburg Regione mezunudur. Miss Turkey 2014 birincisi Amine Gülşe, ülkemizi Miss World, ikinci Miss Universe ve üçüncü Miss International yarışmasında temsil edecek. İngilizce, Tükrçe, İspanyolca ve İsveççe dillerini çok iyi derecede konuşabilmektedir. Amine Gülşe, 2014 Sevda Kafesi adlı dizide Tolgahan Sayışman ile başrolde oynayacak.

Birincilik tacını takan Amine Gülşe’nin özellikleri:
Yaş : 21
Boy : 1.78
Doğduğu Şehir : İSVEÇ

 

---Sponsor Reklamlar---

Copyright © 2014 Türkiye'nin En Elit Haber Blogu. Tüm hakları saklıdır. | Sitemap
Türkçe Çeviri