Buradasınız : Ana Sayfa //Haberler//Bebe Yaka Kolye Yapılışı ve Modelleri

Bebe Yaka Kolye Yapılışı ve Modelleri

Evde tasarlayacağınız bebe yaka modelleriyle elbiselerinize, kazaklarınıza, tişörtlerinize ayrı bir hava katmak istermisiniz? İşte size önereceğim bebe yaka modelleri, bunun için rengarenk boncuklarla ve istediğiniz tonlarda kumaşa sahip olmanız yeterli. Yaratıcılığınızla birlikte basit bir elbiseyi bile muhteşem yapabilirsiniz.

---Sponsor Reklamlar---

BEBE YAKA YAPILIŞI

Eskiyen bir gömlek yakasını kesin ve yaka üzerine boncuk ya da zımbalarla, metal parçalarla desenler işleyin. Desenleri yapıştırabileceğiniz gibi dikebilirsinizde. Bir diğer yöntem ise dilediğiniz bir kumaşı alın ve pet şişeyi yaka biçiminde kesin, kestiğiniz şişe parçasını seçtiğiniz kumaşla kaplayın. Kaplama işlemini iğne ve iplik yardımıyla yapmanızı tavsiye ederim. Eğer yapıştırarak yaparsanız büzüşme ve açılmayla karşılaşabilirsiniz. Ayrıca kumaşı olabildiğince gergin kaplamak da çok önemli. Kaplama işlemi bittikten sonra yakanın komple tüm kenarına bir işleme veya kurdele yada metal zımbalar geçirebilirsiniz. Dilediğiniz gibi yakanın uç kısımlarını veya tamamını da işleyebilirsiniz. Aşağıda birbirinden şık ve farklı yaka örneklerini bulabilirsiniz.

boncuklu yaka

renklitaslibebeyaka1

 

Siyah

 

 

Bebe Yaka

 

 

Siyah-Beyaz

---Sponsor Reklamlar---

Etiketler: , , , ,

1 Yorum yapılmış " Bebe Yaka Kolye Yapılışı ve Modelleri "

  1. Hrishikesh dedi ki:

    STAY ON THE FASHION, benim en sevdiğim şey dolap kurcalamak zaten, kadrena kf6şede kalmış şeyleri bulup e7ıkartmak ;)d6zellikle anneanne babaanne dolaplarına iyi bakmak lazım;)Lulu,e7ok teşekkfcr ediyorum.Eski olan her şeyi seviyorum ben sanırım;)e7isemcim beğenmene e7ok sevindim.f6ptfcm

Copyright © 2014 Türkiye'nin En Elit Haber Blogu. Tüm hakları saklıdır. | Sitemap
Türkçe Çeviri