profile="http://gmpg.org/xfn/11"> Bekir Aksoy’un Eşi Derya Çavuşoğlu Kimdir?Biyoğrafisi | Biyografiler esheet' href='//www.elitblog.com/wp-content/cache/wpfc-minified/e4cbf43d9eb04a697eb99002c44c5ff9/1426713776index.c ss' type='text/css' media='all' /> elitblog.com/wp-json/oembed/1.0/embed?url=http%3A%2F%2Fwww.elitblog.com%2Fbe kir-aksoyun-esi-derya-cavusoglu-kimdirbiyografisi%2F&format=xml" /> text/javascript">var switchTo5x=true; t charset="utf-8" type="text/javascript">stLight.options({publisher:"wp.39c4dd9f-72fe-4675-ae08 -cf09e3cd043f" });var st_type='wordpress3.8'; , "chicklets": { "items": ["facebook","twitter","email","pinterest"] } }; var st_hover_widget = new sharethis.widgets.hoverbuttons(options); "default" }

Buradasınız : Ana Sayfa //Biyografiler//Bekir Aksoy’un Eşi Derya Çavuşoğlu Kimdir?Biyoğrafisi

Bekir Aksoy’un Eşi Derya Çavuşoğlu Kimdir?Biyoğrafisi

Yakışıklı oyuncu Bekir Aksoy geçtiğimiz aylarda Derya Çavuşoğlu’yla sürpriz bir şekilde nişanlanmıştı. Çift 5 ay süren beraberliklerinin ardından evlenme kararı almış ve bu haberi sevenleriyle paylaşmıştı. Bekir Aksoy ve Çağla Çavuşoğlu Bodrum’da gölkemli bir düğünle nikah masasına oturdu. Evliliğe ilk adımı atan çiftin heyecanı gözlerden kaçmadı. Peki yakışıklı oyuncu Bekir Aksoy’un eşi Derya Çavuşoğlu kimdir?

---Sponsor Reklamlar---

Derya Çavuşoğlu Kimdir?

Bekir Aksoy

Adını Bekir Aksoy’la nişanlandıktan sonra duyduğumuz Derya Çavuşoğlu hakkında pek bir bilgi bilinmemektedir. Derya hanım Bekir beyden genç olduğu ve boy olarak da 1.75 cm olarak tahmin ediliyor.

 

---Sponsor Reklamlar---

Google'dan bu aramalarla geldiler:

Copyright © 2013 Türkiye'nin En Elit Haber Blogu. Tüm hakları saklıdır.
Türkçe Çeviri Sosyolife.
Yandex.Metrica