Buradasınız : Ana Sayfa //Haberler//Benim Adım Gültepe Neden Yayınlanmadı? 08 Ekim 2014

Benim Adım Gültepe Neden Yayınlanmadı? 08 Ekim 2014

Kanal D’nin yeni dizilerinden Benim Adım Gültepe her çarşamba akşamı Kanal D ekranlarında yayınlanıyordu. Fakat bu hafta bir değişikliğe gidilerek Benim Adım Gültepe dizisinin yerine Hayat Yolunda dizisi ekranlara geldi. Her hafta merakla beklenen dizinin ne zaman yayınlanacağı ise merak konusu olmaya başladı. Başrollerini Ayca Bingöl, Mete Horozoğlu, Ekin Koç ve İlker Kızmaz’ın paylaştığı yeni dizi Benim Adım Gültepe dizisinin yayın saatinde değişikliğe gidildi. Kanal D’nin sevilen dizisi tahtını ”Hayat Yolunda” dizisine mi kaptırdı. Benim Adım Gültepe hayranları bu akşam merakla bekledikleri diziyi ekranda göremediler.

---Sponsor Reklamlar---

Benim Adım Gültepe Neden Yok?

Benim Adım Gültepe

Benim Adım Gültepe

Benim Adım Gültepe dizisinin izleyicisinin merak ettiği bir konu var. Benim Adım Gültepe dizisinin bu akşam yayınlanması gereken yeni bölümü yayınlanmadı. Benim Adım Gültepe dizisinin yeni bölümünün ne zaman olup olmayacağı Benim Adım Gültepe dizisinin henüz ne zaman yayınlanacağı kesinleşmiş değil.

Çarşamba akşamları 20.30’da ekrana gelen Benim Adım Gültepe dizisi, Çarşamba akşamı Hayat Yolunda alınması nedeniyle gün değiştirdi. Benim Adım Gültepe’nin  yeni bölümlerinin hangi gün yayınlanacağını ilerleyen zamanlarda sizlerle paylaşacağız..

---Sponsor Reklamlar---

Etiketler: , , , ,

Copyright © 2014 Türkiye'nin En Elit Haber Blogu. Tüm hakları saklıdır. | Sitemap
Türkçe Çeviri