Buradasınız : Ana Sayfa //Müzik Dinle//Bir Varmış Bir Yokmuş Film Müzikleri

Bir Varmış Bir Yokmuş Film Müzikleri

Başarılı oyuncu Mert Fırat yeni filmiyle hayranlarının karşısına çıkmaya hazırlanıyor. Başka Dilde Aşk, Atlı Karınca ve Erkek Tarafı filmlerine imza atan İlsen Başarır ve Mert Fırat yeni projeleri Bir Varmış Bir Yokmuş filminin çekimlerini tamamladı. Yönetmenliğini İlsen Başarır’ın yaptığı filmin senaryosunda Mert Fırat’ın da imzası var. 6 Mart’ta vizyona girecek filmin başrollerini Mert Fırat Melisa Sözen paylaşıyor. Bir Varmış Bir Yokmuş filmiyle karşımıza çıkacak olan ikili, filmin tanıtımını yapmak için harekete geçti. Bir Varmış Bir Yokmuş filminin konusu kadar, film için hazırlanan şarkılar da bir hayli dikkat çekiyor. Filmde Mert Fırat ve Mesisa Sözen birlikte seslendirdikleri şarkıyla karşımıza çıkıyor. Seyircinin merakla beklediği Bir Varmış Bir Yokmuş filmi 6 Mart 2015’te sinema sevenlerle buluşacak.

---Sponsor Reklamlar---

Bir Varmış Bir Yokmuş- Mert Fırat ve Şarkıları Video

Mert Fırat

Mert Fırat

 

 

Bir Varmış Bir Yokmuş filminde Mert Fırat ve Melisa Sözen’in birlikte söyledikleri şarkı. Bir Varmış Bir Yokmuş film şarkıları. Bir Varmış Bir Yokmuş filminde çalan tüm şarkılar. Bir Varmış Bir Yokmuş filminde çalan müzik ve sözleri. Bir Varmış Bir Yokmuş Mert Fırat’ın söylediği şarkının ismi ne? Bir Varmış Bir Yokmuş filminde en son çalan müzik.

Mert Fırat’ın rock müzisyeni Ozan karakterini, Melisa Sözen’in ise anaokulu öğretmeni Nehir’i canlandırdığı film Bubituzak grubunun yaptığı şarkılarıyla da şimdiden merak konusu olmaya başladı. Grup tarafından film için bestelenen şarkıların hepsini kendisi seslendiren Mert Fırat, Bir Varmış Bir Yokmuş filmine özel profesyonel bir ekiple stüdyoya girip şarkıları okudu.
Duyduğu bir şarkının peşine düşen Nehir ile şarkıyı yapan Ozan’ın tüm zorluklara rağmen bitirmeyi başaramadıkları aşklarının hikayesinin anlatıldığı filmin başrollerinde Mert Fırat ve Melisa Sözen yer alırken onlara Hare Sürel, Mustafa Uzunyılmaz, Judith Lieberman, Derya Durmaz, Onur Şirin, Anıl Altınöz ve Göktay Tosun eşlik ediyorlar.

---Sponsor Reklamlar---

Etiketler: , , ,

Copyright © 2014 Türkiye'nin En Elit Haber Blogu. Tüm hakları saklıdır. | Sitemap
Türkçe Çeviri