Buradasınız : Ana Sayfa //Eğlence//Birbirinden İlginç 1 Nisan Şakaları 2013 Yepyenii

Birbirinden İlginç 1 Nisan Şakaları 2013 Yepyenii

Bugün 1 Nisan 2013 arkadaşlarınıza birbirinden komik şakalar yapmaya ne dersiniz. bunun için daha önce yapılmış şakalardan bahsetmek istiyorum. İste bunlardan bazıları… Komik bir o kadar da eğlendirici şakaları aşağıdaki yazımızın devamında bulabilirsiniz.

---Sponsor Reklamlar---

2014 En son yapılan şakalar

 

iinanilmaz-1-nisan-sakaları

inanilmaz-1-nisan-sakaları

Bu şakaları yaptıktan sonra ortalarda görünmemenizde yarar var. Mesela bir beyaz kremalı bisküvi alın paketini hafif bir şekilde açın beyaz kremasınının olduğu yere diş macunu sıkın.

Yapacağınız bu şakayla arkadaşlarınızın saldırısından kurtulmak için hiç vakit kaybetmeden kaçın. Öğrencilik dönemlerimden hatırladığım kadarıyla biraz klasik olabilir, ama bu şakada dersi kaynatmaya yeter. Öncelikle hocanız gelmeden sandalyesinin üzerine şeffaf kuvvetli bir yapıştırıcı sürebilirsiniz, hocanız geldiğinde oraya oturacak, tabiki 1 Nisan olduğu içinde size kızmayacaktır.

Kayıp aranıyor şakası

Bu saka, düşman başına diyebileceğimiz arkadaşlar tarafından yapılmış bir şaka. Arkadaşlarının vesikalık fotoğrafının altına “kayıp aranıyor,akli dengesi yerinde olmamakla beraber tehlikelidir, ısırabilir, bulanların insanlık namına aşağıdaki adrese getirmeleri rica olunur” yazıp bunu broşür olarak bastırdıktan sonra tüm apartmanlara yapıştırırlar…

Bu şaka unutulmaz çok komik

Televizyon kanalında şaka programı yapan Mustafa Karadeniz en bomba şakasını 1 Nisana saklamıştı. Şakalanacak kişinin arkadaşları ile birlikte organize edilen şakada; genç mağdur uyandığında bir de ne görsün; kendisi ölmüş, yattığı odada yanı başında oturmuş imam dualar okuyor. Arkadaşları ise ağıtlar yakıyor. Neye uğradığını şaşıran genç, ağlayarak arkadaşlarına bağırıp ölmediğini göstermeye çalışsa da nafile. Herkes rolünü o kadar güzel yapıyorki mağdur genç bile gerçekten öldüğünü zannediyor…

 

---Sponsor Reklamlar---

Etiketler: , , , , , , ,

4 Yorum yapılmış " Birbirinden İlginç 1 Nisan Şakaları 2013 Yepyenii "

 1. löç dedi ki:

  eh ya

 2. ece dedi ki:

  çok güxeller

 3. cihan dedi ki:

  cok klasikler

 4. senanur dedi ki:

  arkaaşlar evde tuz ile şekerin yerini değiştirin 1 nisan günü annem tuzlu çay şekerli omlet yaptı 😀

Copyright © 2014 Türkiye'nin En Elit Haber Blogu. Tüm hakları saklıdır. | Sitemap
Türkçe Çeviri