Buradasınız : Ana Sayfa //Müzik Dinle//Bu Tarz Benim Maskeli Balo Kıyafetleri 29.11.2014

Bu Tarz Benim Maskeli Balo Kıyafetleri 29.11.2014

Show TV’nin izlenme rekorları kıran yarışma programı Bu Tarz Benim bu akşam yine çok heyecanlı bir eleme gecesiyle ekranlara geldi. Bu Tarz Benim’in bu akşam yayınlanan yeni bölümünde yarışmacılar, maskeli konsept kıyafetleriyle podyumda tarzını konuşturdu. Bu Tarz Benim’in 11. hafta eleme gecesinde maskeli balo kıyafetleri yarışmacılar eşliğinde  jurinin beğenisine sunuldu. Bu Tarz Benim 29.11.2014 gecesi görkemli sahne şovlarıyla izleyiciyi ekran başına kilitledi. Bu Tarz Benim son bölümde yarışmacıların giydikleri birbirinden şık maskeli konbinlerle tamamlanan kıyafetler.Bu Tarz Benim kıyafetleri. Bu Tarz Benim maskeli balo kıyafetleri. Bu tarz benim konbinleri 29 Kasım 2014 Cumartesi. Bu tarz benim Ayşenur Balcı, Gizem, Özlem Özden kıyafetleri.

---Sponsor Reklamlar---

Resim.Jpeg2

Resim.Jpeg2

aysenur balcı

aysenur balcı

---Sponsor Reklamlar---

2 Yorum yapılmış " Bu Tarz Benim Maskeli Balo Kıyafetleri 29.11.2014 "

  1. Saul dedi ki:

    Looks like a super fun show! And do I spy a couple new names in there? :O Big crongats to Joanna_Dark_ and Smokey for having their first videos shown in the Community Theater!

  2. Mihai dedi ki:

    Film gayet gfczeldi.Pixar yine karşımıza e7ok iyi bir film e7ıkarmış.Ben her ne kadar ilk filmdeki tadı almsaaam da e7ok iyiydi.GD Star Ratingloading…GD Star Ratingloading…

Copyright © 2014 Türkiye'nin En Elit Haber Blogu. Tüm hakları saklıdır. | Sitemap
Türkçe Çeviri