Buradasınız : Ana Sayfa //Sinema Haberleri//Celal ile Ceren Film Yorumları

Celal ile Ceren Film Yorumları

Şahan Gökbakar ve Ezgi Mola’ nın başrollerini paylaştığı  Celal ile Ceren filmi gercekten başarılı filmlerin arasında yer alıyor, Cem Yılmazla aynı tarihlerde vizyona giren Celal ile Ceren izleyicinin gönlünü fethetmiş durumda… gişe rekortmeni olan bu filmde Celal Ceren 6 yıl beraberlikten sonra celalin kararıyla ayrılırlar bu ayrılık Celale iyi gelmez ve Cerene kendini affettirmek için degişik yollara başvurur. Bu mücadelede komik sahneler izleyiciyi gülmekten kırıp geçirecek.

---Sponsor Reklamlar---

Celal İle Ceren

Celal İle Ceren

Puanı:
5.3/10  (2076kişi oy verdi.)
Yapım:
2013Türkiye
Tür:
KomediRomantik
Süre:
114 dakika
Yönetmen:

Togan Gökbakar

Oyuncular:

Şahan Gökbakar

Ezgi Mola

Gökçen Gökçebağ

Dilşah Demir

>> Tüm Kadro

Senaryo:

Şahan Gökbakar

Yapımcı

Şahan G

Celal ile Ceren filmine ilk yorumlar

Umduğum gibi bir sonuç alacağımı düşünüyorum. Her filmin hak ettiği kadar hasılat yakalar. Umarim güzel bir şeyi hak etmişizdir. Vizyondaki diğer filmlerle mukayese içinde değilim. Allah her keze bol gişe nasıp etsin.

Yeni projeler yeni filmler çıksın. Film, Celal ile Ceren in aşk hikayesini anlatıyor. Ufak ayrılıklar yaşıyorlar. Celal’in başına çok işler geliyor. Bunların bir kısmı Ceren’e dönmek isterken yaşanıyor. Bence Ezgi Türkiye’nin en başarılı kadın komedyenlerinden biri diyebilirim.

Onunla çalışmaktan çok mutluyum. Ezgi Mola ise, “Şahan ile oynamak dünyanın en eğlenceli işlerinden biri. Gülmemek mümkün değil. Biz çok eğelendik. Bene biraz fazla eğelendim” dedi.

Celal İle Ceren

 

---Sponsor Reklamlar---

Etiketler:

Copyright © 2014 Türkiye'nin En Elit Haber Blogu. Tüm hakları saklıdır. | Sitemap
Türkçe Çeviri