Buradasınız : Ana Sayfa //Güncel Haberler//Deniz Seki Nasıl Zayıfladı? Diyeti Programı

Deniz Seki Nasıl Zayıfladı? Diyeti Programı

Ünlü sanatçı Deniz Seki geçtiğimiz senelerde uyuşturucu temin etmekten hapis cezası almış ve uzun bir süre cezaevinde yatmıştı. Deniz Seki bu kötü günlerin ardından hayatında bir çok şeyi değiştirme kararı aldı. Bunlardan biride çocukluk aşkı dediği kişiyle nişanlanma kararı oldu. Deniz Seki’nin son günlerde aldığı fazla kilolar dikkatlerden kaçmadı. Bu halinden oldukça rahatsız olan Deniz Seki kameralara görünmekten kaçınıyordu. Deniz Seki herşey de olduğu gibi kendinde de bir takım değişliğe giderek sıkı bir diyet programı ve spor yaptı. Deniz Seki uzun bir süredir ortalıklarda gözükmüyordu. Deniz Seki bu gizliliğin ardından twetter’de paylaştığı fotografıyla bombayı patlattı. Deniz Seki’nin kısa bir sürede verdiği kilolar herkesi şaşkınlığa uğrattı.

---Sponsor Reklamlar---

 

                                        Deniz Seki’nin Mucize Diyet Programı

Deniz Seki

Deniz Seki

Bugüne kadar bir çok diyet ve detoks programı deneyen Seki, eski formuna kavuşabilmek için bir çok Hollywood starının  tercih ettiği bir zayıflama yöntemine başladı. Raw Food  denilen bu zayıflama yönteminin içeriği tümüyle çiğ sebze yenmesi. Et ve et ürünlerini kesinlikle hayatınızdan çıkarmanızı gerektiren bir diyet, zayıflama ve sağlıklı beslenme programı.

 


---Sponsor Reklamlar---

Google'dan bu aramalarla geldiler:

Benzer Yazılar:

TBMM'de Bakan Fatma Şahin İle Kamer Genç Tartışması
Muğla Tatlısı Tarifi - Mutfağım 24.06.2013
2013- İstanbul Ramazan İmsakiye Saatleri
Türkiye'de hangi şehir adını Sezar'dan alır?
Dr.Ender Saraç'tan Şifalı Kış Çorbası Tarifi-Melek25.11.2013
Hangi şehirde metro ağını kullanmayı öğrenen sokak köpekleri sabah şehir merkezine metroyla gidip yi...

Etiketler: , , ,

Copyright © 2013 Türkiye'nin En Elit Haber Blogu. Tüm hakları saklıdır.
Dünyanın ve Türkiye'nin Top 10'ları için Top 10 sitemizi, Tüm hastalıklar ve tedavileri hakkında bilgiler almak için Hastalığı ve Tedavisi sitemizi, Hayata her açıdan farklı bir yaklaşım yapmak için kareay sitemizi ziyaret edebilirsiniz. Eskişehir evden eve nakliyat için Eskişehir Nakliyat bağlantımızı ziyaret edebilirsiniz. Sıfır araba fiyatları için Sıfır Araba Fiyatları sitemizi ziyaret edebilirsiniz.
Türkçe Çeviri Sosyolife.
| ping Yandex.Metrica