Buradasınız : Ana Sayfa //Spor Haberleri//Didier Drogba Galatasaray’ dan Ayrıldı mı? İtalyan Devinden Drogba Açıklaması

Didier Drogba Galatasaray’ dan Ayrıldı mı? İtalyan Devinden Drogba Açıklaması

Galatasaray taraftarlarını üzecek haber İhlas Haber Ajansı’ ndan geldi. Didier Dropa‘nın Galatasay‘ dan ayrılacağına dair haberler gündeme bomba gibi düştü.

drogba

drogba

Gatatasaray’ın dünyaca ünlü  futbolcusu Drogba sözleşmesini feshederek sabah saatlerinde Türkiye’ yi terkedip İngiltere’ye gittiği öğrenildi. Ünlü yıldızın ayrılış nedeniyle ilgili klupten herhangi bir açıklama gelmedi. Futbolcuya yakın isimlerden alınan bilgiye göre akşam idmanından sonra, teknik direktör Fatih Terim’ le yumruklaşmaya varan tartırşma sonrası bu karaı aldığı öğrenildi. Taraftarların yüreğini ağzına getiren bu olayın İhlas Haber Ajansı’nın 1 Nisan sebebiyle yaptığı şaka olduğu ortaya çıktı.

---Sponsor Reklamlar---

Real’in hocası Jose Mourinho da oyuna savunmacılarını alarak farkın artmasını engellemek isterken bunu da maçın ardından eski oyuncusu Didier Drogba’ya itiraf etti.

KARŞILAŞMANIN bitmesiyle birlikte Fildişili oyuncuya sarılan Portekizli teknik adam, bir süre sohbet ettiği talebesiyle daha sonra da hem G.Saray soyunma odasında hem de Drogba’nın kendi otobüslerine geldiği sırada görüşlerini paylaştı. G.Saray’ın çok iyi bir takım olduğunun altını çizen Mourinho, “Çok iyi ve zeki bir teknik direktörünüz var. Muhteşem bir taraftarınız var.
3-0’ın rahatlığıyla geldik ama hiç de beklediğimiz gibi olmadı. Açık söylemek gerekirse 3-1’den sonra maçı yüreğim ağzımda, korkarak ve endişeyle seyrettim.

 

---Sponsor Reklamlar---

Etiketler: , , , , , ,

Copyright © 2014 Türkiye'nin En Elit Haber Blogu. Tüm hakları saklıdır. | Sitemap
Türkçe Çeviri