Buradasınız : Ana Sayfa //Diziler//Ekin Koç’un Yeni Dizisi Benim Adım Gültepe Ne Zaman?

Ekin Koç’un Yeni Dizisi Benim Adım Gültepe Ne Zaman?

Ekin Koç yepyeni bir diziyle hayranlarının karşısına çıkmaya hazırlanıyor.Yakışıklı oyuncu Ekin Koç gelecek sezonda yeni bir dizi projesiyle ekranlara dönüyor. Son olarak Fox ekranlarında ”Sana Bir Sır Vereceğim” dizisinde Tilki karakterini canlandırmıştı. Dizinin final yapmasıyla yeni bir diziyle anlaşan Ekin Koç, Tilki karakterinin tersine bu dizide serseri bir karakteri canlandıracak.Ekin Koç, yeni dizisi ”Benim Adım Gül tepe” yle ekranlara dönmeye hazırlanıyor. Ekin Koç bu yeni dizisinde Sinem Kobal’la kamera karşısına geçiyor. Dolu dizgin bir aşk hikayesinin anlatılacağı ”Benim Adım Gültepe’‘yakında ekranlarda olacak.

---Sponsor Reklamlar---

Benim Adım Gültepe Dizisi 

Ekin Koç

Ekin Koç

Geçen akşam Adam Filminin sahibi olan ünlü yapımcu Tarkan Karlıdağ ile bir otelde bir araya gelen Sinem Kobal mekan çıkışı ‘Arkadaşlar iş görüşmesine geldim’ diyerek durumu kısaca özetlemişti. Sinem Kobal’ın öncesinde mekandan çıkan ‘Sana Bir Sır Vereceğim’ dizisinin oyuncusu Ekin Koç soruları yanıtlamadan mekandan uzaklaşmıştı.

Ekin Koç ve Sinem Kobal’ın birlikte oynayacakları yeni dizi ”Benim Adım Gültepe”nin yayın tarihi henüz açıklanmadı. Açıklamanın yapılmasının ardından sitemizde yayınlanacaktır. Bizi takip etmeye devam edin..

---Sponsor Reklamlar---

Etiketler: , , , ,

1 Yorum yapılmış " Ekin Koç’un Yeni Dizisi Benim Adım Gültepe Ne Zaman? "

  1. shadi dedi ki:

    abi okuz oldun kesin bu ne yaaaaaaaaaaaaaaaaaaa

Copyright © 2014 Türkiye'nin En Elit Haber Blogu. Tüm hakları saklıdır. | Sitemap
Türkçe Çeviri