Buradasınız : Ana Sayfa //Haberler//En Güzel Ramazan Mesajları 2015 Yeni

En Güzel Ramazan Mesajları 2015 Yeni

Ramazan ayı bütün aylar içerisinde en mübarek ay olarak kabul edilmiştir. Oruçlar tutulur, dualar edilir. Bu anlamlı ayda sevdiklerinize atacağınız bir mesajla ramazan hayırlanır. Kimi kalpten edilmiş duadır, kimi Allah’a olan şükürdür. Bu mübarek ayda sevdiklerinize atacağınız mesaj, kalplerde mutluluğa yol açacaktır. Mesajınızda dua kalbinizde iman zenginliğiniz olacağı bu ayda tüm iman edenlerin duaları kabul olur hayırlısıyla. Bu mücarek ayda edilen tüm duaları Allah kabul etsin inş. Hayırlı ramazanlar.

---Sponsor Reklamlar---

Allah’u Teala iki cihanda cümlemizi aziz ve bahtiyar eylesin… Cennetiyle, cemaliyle müşerref eylesin… Rıdvan-ı Ekberine vasıl eylesin. Ramazan ayınız mübarek olsun…

*Ramazan ayının verdiği bereket İftar sofralarınıza tat ve huzur getirmesi dileğiyle, Hayırlı Ramazanlar.

*Ellerin semaya, dillerin duaya gönüllerin Mevla’ya yöneldiği bu mübarek Ramazan Ayı’nın hayırlara vesile olmasını dilerim. Hoşgeldin Ya Şehr-i Ramazan…

*11 Ayın Sulatını Ramazan’da gönülleriniz huzur sofranız bereketli Olsun, Ramazan Ayımız Mübarek olsun.

*Güneşi yüreğinde gözleri ufuklarda muhabbet yolcuları arasında cennet hesabı yapmayan cennetlikler arasında olmanın duasıyla hayırlı Ramazanlar.

*Güzel ve iman dolu bu ayda gözlerinizde ışık, sofralarınızda iftar bereketi, evinizde mutluluk eksik olmasın. Hayırlı Ramazanlar.

---Sponsor Reklamlar---

Copyright © 2014 Türkiye'nin En Elit Haber Blogu. Tüm hakları saklıdır. | Sitemap
Türkçe Çeviri