Buradasınız : Ana Sayfa //Erkek//Evde Kol Kasları Nasıl Gelişir- Hocanın Videolu Anlatımıyla

Evde Kol Kasları Nasıl Gelişir- Hocanın Videolu Anlatımıyla

dambil-biceps-19098_520x210Kol kaslarınızı çalıştırmak için gerekli olan malzemelerin başında dambıl gelir. Dambıllarınızla evinizde veya işyerinizde kolaylıkla kol kaslarınızı çalıştırabilirsiniz.Kol kasları öncelikli olarak ön kol kası arka kol kası olarak ikiye ayrılmıştır.Dambılları avuç içleri yukarıya bakacak şekilde kaldırabilirsiniz.Burada dikkat edilmesi gereken omurganızın dik olacak şekilde,kamburunuzu asla çıkarmadan dik durulmasıdır.

---Sponsor Reklamlar---

Başınızda aynı şekilde dik durmalıdır ve arka kol dedigimiz kısmla dirseklerimizi vucüdumuzla birleştirip yavaşça  dambılı yukarı dogru kaldırıyoruz va yavşça indiriyoruz.Burdaki ana kural nefesi kaldırırken vermek indiriken almaktır.Dambılı kaldırdıgınızda yukarıda bekleme süresi kasın hareketi algılama süresidir.yarım saniye kadar bir süre bunun için yeterlidir.

Dambılları kaldırdıgınızda aynı azamanda kol kasınızı  sıkarsanız statik olarakta çalıştırmış olursunuz.Bu şekilde 12 tekrar yapın ve 45 saniye bekledikten sonra ikinci seti yapın ardından üçüncü sete geçin.Bu şekilde yapacagınız çalışma  günlük olarak kol kaslarınızı formda tutmanızı saglayacaktır.

 

---Sponsor Reklamlar---

Copyright © 2014 Türkiye'nin En Elit Haber Blogu. Tüm hakları saklıdır. | Sitemap
Türkçe Çeviri