Buradasınız : Ana Sayfa //Astroloji//İkizler 2013 Burç Yorumları

İkizler 2013 Burç Yorumları

2013  yılı ikizler burcu için şanslı geçecek tüm olumsuzlukları geride bırakıp yeni bir hayat sembolize eden bu burç herşeyin başlangıcı olan bu yılda yeni aşklar, heycanlar ve tesadüflerle hayatına canlılık katacak. 2013 yılının ilk ayından itibaren yapacakları ortaklaşa işler, evlilik ve ikili ilişkilerde  olumlu sonuçlara yol açacak.

---Sponsor Reklamlar---

20 Ocak’ dan itibaren parasal konularda bir kazanım söz konusu olacak, olumlu etkiler ön plana çıkacak, bu yılda seyahat ve hukuk alanlarında bir takım girimlerde bulunacaklardır.

Yılın Şifresi: Sorumluluk alıyor hayat yolunda cesur adımlarla ilerleyerek hakkım olanı alıyorum.ikizler

2013 İKİZLER BURCU AŞK HAYATI

2013 ikizler burcu duygusal açıdan tüm güzellikler sizi bekliyor, süprizlere hazır olun. Duygusal ilişkilerinzde önemli ilerlemelerin yaşanacağı,tatsızlıkları sürtüşmeleri,geride bırakacağını,aşk hayatınızın çok renkli olacağı , hareketli ve heyecanlı olacağı,sevip sevildiğiniz,aşkta yaşadığınız mutlulukla daha da yenileneceğiniz bir 2013.Aşık olmak,evlenmek ,bekarlığın bitmesi,problemli evliliklerden kurtulup mutlu beraberliklerin başlaması bu yıl sizi bekliyor.Mart-Nisan Eylül-Kasım aylarına dikkat diyelim bu aylar çekiciliğinizin yüksek olduğu dikkatlerin üzerinizde olacağı dönemler olacak.

2013 İKİZLER BURCU ÖZELLİKLERİ

– Çok yönlü yaşam tarzı olan.

– İletişim kabiliyeti yüksek

– Fiziksel ve ruhsal yönden hızlı

– Değişken bir kişiliğe sahip

– Entektüel ; farklı ilgi alanları

– Özgürlüğüne düşkün

– Yardımsever

– Açık sözlülük

– Eleştri yapmayı seven

– İş hayatında planlı hareket eden, özel hayatında ise tam tersine plansız olan

---Sponsor Reklamlar---

Etiketler: , , , , , , ,

1 Yorum yapılmış " İkizler 2013 Burç Yorumları "

  1. Nattapong dedi ki:

    Hej Anne. Ja det er efterhe5nden le6nge siden, og ja beukiktn er lukket.. Desve6rre ved jeg ikke hvor man kan fe5 dem mere. Jeg fandt mine pe5 et tyrkisk marked.. Se5 hvis du skal en tur til tyrkiet eller har en veninde som skal, se5 er de nemme at finde Kh S

Copyright © 2014 Türkiye'nin En Elit Haber Blogu. Tüm hakları saklıdır. | Sitemap
Türkçe Çeviri