İletişim & Reklam

YASAL UYARI:

---Sponsor Reklamlar---

Elitblog.com , 5651 sayılı yasada tanımlanan (içerik sağlayıcı) olarak hizmet vermektedir. Blogda bulunan içerikler video paylaşım sitelerinde barınmaktadır ve telif hakkı içerikler de o siteleri ilgilendirir. Biz sitemiz adına internet ortamına hiçbir video, müzik ya da telif hakkı gerektiren başka bir döküman yüklemesi yapmamaktayız.

http://www.elitblog.com adresinde yer alan tüm eserlerin telif hakları hak sahiplerine yada yasal mirasçılarına aittir. Eserler tanıtım amacına yönelik paylaşılmış ve herhangi bir kar amacı güdülmemektedir. Hak sahiplerinin yayınlanmasını istemediği eserleri için controller@mackolik.com adresine bildirmesi ile eserler en kısa sürede kaldırılacaktır.

Blog üzerinden verilen iç ve dış bağlantılardan edinilen herhangi bir zararlı kod karşısında sorumlu değiliz.
Herhangi bir içeriğin kaldırılması talebi şahsıma iletildiği takdirde 3 iş günü içerisinde o içerik yayından kaldırılır. İlgili konularla iletişim için controller@mackolik.com adresini kullanınız.

REKLAM, TANITIM YAZISI VE TEXT LİNK

Reklam, tanıtım yazısı ve text link talepleriniz için controller@mackolik.com adresine email gönderebilirsiniz.

---Sponsor Reklamlar---

5 Yorum yapılmış " İletişim & Reklam "

 1. fatih dedi ki:

  selamlar link satışınız varmı hocam

  • Jobeth dedi ki:

   tÃn¼rédi vagy és jó lett nagyon a vidi :))) én is elÅ‘ször itt néztem végig és lelógott a jobb széle és a végén esett le h le van vágva a széle 🙁 csak így tovább, ügyes vagy:))

 2. Murat Demir dedi ki:

  Sitenizden 2 aylık txt link almak istiyorum geri dönüş yaparmısınız.

 3. Shantel dedi ki:

  Finaste Henry.Jag f6nskar dig det finaste du vetedt be4sta du tycker om,Det liver ger som gf6r dig glad, Lycklig.Henry min ve4n, jag hoppas du fe5r en dag fylld med kraft,ljus, ke4rlek och ve4lbehag. Att de avtryck du se4tter bringar gle4dje ff6r de du mf6ter tillika de du mf6ter ske4nker dig gle4dje ? Att me4nniskor mf6ter dig med e4rlighet och f6ppna sinnelag.Tack ff6r dig fina!Kram Lena

 4. semiha dedi ki:

  Mrb;
  Her kişi de olduğu gibi düğün, nişan stresine birde gelinlik moda evi SEMİRAMİS damgasını vurdu.
  Nişanlığımı teslim almaya gittiğimizde hazır değildi daha sonra kargo ile göndereceğini söyledi 23 nisan da nişanım var. 22 nisan da kargo geldi kargo ücretini 70tl karşı ödemeli olarak göndermiş. Aldık. Üzerime giydim sanki başka birisine dikilmiş gibiydi boyunda, göğüste, belinde, koltuk altında aklınıza gelen her yerinde potluk vardı onun dışında giyerken bile boncuklar dökülmeye başladı giydiğimde boncuk kalmamış gibiydi yapıştırdıkları için hepsi dökülmüştü.
  Hemen arayıp dükkana gittik il dışında ikamet ediyoruz bu arada gece saat 2 de biz dükkandan çıktık ve bizim nişanımız var yorgun uykusuz bitkin şekilde işlerimizde kaldı nişanlık dikmeye geldik,
  evet orada bile kardeşim dikti yoksa sabaha ancak dönebilirdik. Paramızın çoğunu verdiğimiz için geri alamadık mecburen orada devam etmek zorunda kaldım gelinlik ve kına abiyeme, onlar kiralık.
  Nişan abiyem için toplam da 4 kez provaya gittim. Gelinlik ve kına abiyem için de toplam da 6 kez gittiğim halde bu sorunları yaşadım..
  Provalara gittiğim de hiçbir ilerleme yok her hafta aynı diyebilirim ki gerçekten ilginç böyle terzi de olunabiliyormuş hem de gelinlik çi…
  Eve getirdiğimde gelinlik ve kına abiyemi yeniden tadilat yaptım boncukları sabitledim resmen baştan yarattım ki zaten hepsinin tasarımını kendim çizip fotoğraf ile verdiğim halde istediğim gibi olmadı düzeltmesini söylediğimizde aldığımız cevap kumaş yok kalmamış bunlar böyle yapılabilecek bişey yok……
  Gelinliği ve kına abiyesini kargo ile geri gönderdiğimizde ödemesi olduğu için 40tl teslim almayan bir moda evi….
  Eğer bu stresli zamanlarınız da birde dış etkenlerle uğraşmak istemiyorsanız sakın uğramayın.
  Bizim gelinlik dışında hiçbir problemimiz olmadı o yüzden hakkımızı helal etmiyorum bize yaşattıklarını kendi daha fazla yaşar inşallah.

Copyright © 2014 Türkiye'nin En Elit Haber Blogu. Tüm hakları saklıdır. | Sitemap
Türkçe Çeviri