Buradasınız : Ana Sayfa //Video izle//Kaderimin Yazıldığı Gün Kahraman Ölecek Mi? 24.02.2015

Kaderimin Yazıldığı Gün Kahraman Ölecek Mi? 24.02.2015

Star Tv’nin severek izlenen dizisi Kaderimin Yazıldığı Gün‘ün 17 Şubat 2015 Salı akşamı yayınlanacak yeni bölümünde Kahraman’ın vurulma sahnesi geceye damgasını vuracak. Kaderimin Yazıldığı Gün’ün bu haftaki bölümünde acıklı sahneler yaşanıyor. Elif ile Kahraman’ın birlikte olduğunu düşünen Mahsut, Elif’in peşine düşer. Elif’in Kahraman’dan hamile olduğunu öğrenen Mahsut Kahraman’a silah çeker. Elif’in tüm engellemelerine rağmen Mahsut, Kahraman’dan intikam almayı kafasına koymuştur. Kahraman’ın karşısına çıkan Mahsut gözünü çırpmadan Kahraman’a ateş eder. Kahraman olduğu yerde yığılır kalır. Kahraman’ın vurulduğunu gören Elif sinir krizi geçirir. Kaderimin Yazıldığı Gün 17. bölümü ve detayları haberimizin devamında bulabilirsiniz. 17 Şubat 2015 Salı günü yayınlanacak olan yeni bölümde yaşanacak olan yeni olayları aşağıda paylaştığımız tanıtım fragmanı ile öğrenebilirsiniz..

---Sponsor Reklamlar---

Kaderimin Yazıldığı Gün -Yeni Bölüm Videosu (Kahraman’ın Ölüm Sahnesi)

 

Kahraman vurulma sahnesi

Kahraman vurulma sahnesi

Kaderimin Yazıldığı Gün 17. bölüm fragmanındaki vurulma sahnesi rüya mı, gerçek mi? Kaderimin Yazıldığı Gün Kahraman Ölüyor mu? Kaderimin Yazıldığı Gün Mahsut Kahraman’ı öldürecek mi?

Kerem’in ‘bebek benden’ demesi üzerine Maksut’un gözünü kan bürüdü. Elif’i alıp gitmek isteyen Maksut çektiği silah ile Kerem’i vurmak isterken Kahraman’ı vurdu.

Kaderimin Yazıldığı Gün 18. bölüm fragmanı henüz yayınlanmadı. 17 Şubat günü Star Tv’de yayınlanan Kaderimin Yazıldığı Gün’de heyecan bir an olsun düşmedi. Kaderimin Yazıldığı Gün son bölümde Kerem hayatının aşkı olan Elif’i kazanmak için bir plan hazırladı fakat bu plan hiç hayırlı olmadı. Kaderimin Yazıldığı Gün 18. bölümde Kahraman ölecek mi?

---Sponsor Reklamlar---

Etiketler:

Copyright © 2014 Türkiye'nin En Elit Haber Blogu. Tüm hakları saklıdır. | Sitemap
Türkçe Çeviri