Buradasınız : Ana Sayfa //Müzik Dinle//Kardeş Payı 13.Bölümde Çalan Şarkı’Haydar’29.05.2014

Kardeş Payı 13.Bölümde Çalan Şarkı’Haydar’29.05.2014

Star TV’nin Perşembe akşamları vazgeçilmez komedi dizisi Kardeş Payı 13.yeni bölümüyle bu akşam ekranlara geldi. Her hafta olduğu gibi bu hafta da birbirinden komik sahneler izleyiciyi kahkaha krizine soktu. Fakat Kardeş Payı’nın ilerleyen dakikalarında Metin ve Ali’nin babası bir kaza sonucu öldü. Babalşarının ölüm haberini alan ikili yasa boğuldu. Metin bu olay sonrası üzüntüsünü bir şarkıyla sonlandırdı.

---Sponsor Reklamlar---

Ahmet Kural ”Haydar”Şarkısını Dinle

 

Kardeş Payı

Kardeş Payı

Ahmet Kural Kardeş Payı’nın 13.bölüm bitiminde kendi sesiyle ”Haydar”şarkısını seslendirdi. Ahmet Kural ve Murat Cemcir daha öncede Düğün Dernek filmi için türkü seslendirmişlerdi. Ahmet Kural Kardeş Payı için kendi yorumunu kattığı ”Haydar”şarkısı seyirci tarafından da tam not aldı.

akşam yayınlanan yeni bölümüylede  izleyiciyi kahkaha krizine sokan Kardeş Payı’da bu akşam hüzünlü bir sahne yaşandı. Kardeş Payı’nın bu akşam yayınlanan yeni bölümünde Metin ve Ali’bin babası öldü. Babalarının ölümüyle perişan olan iki kardeş yasa boğuldu. Dizinin sonunda Ahmet Kural kendi sesiyle Haydar şarkısını seslendirdi.

---Sponsor Reklamlar---

Etiketler: , , , ,

Copyright © 2014 Türkiye'nin En Elit Haber Blogu. Tüm hakları saklıdır. | Sitemap
Türkçe Çeviri