Buradasınız : Ana Sayfa //Biyografiler//Kerem Bursin Kimdir?Hangi Dizilerde Oynadı?

Kerem Bursin Kimdir?Hangi Dizilerde Oynadı?

Kanal D’nin izlenme rekorları kıran dizisi Güneşi Beklerken’ in genç oyuncularından , dizinin ilk bölümünden itibaren dikkatleri üzerine topladı. Yakışıklı oyuncu dizinin ilk bölümlerinde kötü sorumsuz bir öğrenciyi canlandırırken, Zeynep’e aşık olmasıyla tamamen farklı bir özelliğe büründü. Peki yetenekli oyuncu Kerem Bursin kimdir? Şuana kadar hangi dizilerde oynamıştır? Merak edilen tüm bu soruların cevabını aşağıdaki yazımızın içeriğinde bulabilirsiniz.

---Sponsor Reklamlar---

Kerem-Bursin

Kerem-Bursin

Kerem Bursin Hakkında Herşey

Kerem Bursin 1987 tarihinde doğmuştur. Bir süre Amerika’da yaşayan Kerem Bursin, Boston Emerson Collage’den sonra üniversite eğitimi almıştır. Ardından Los Angeles’a taşınarak oyunculuk kariyerine başladı. Carolyn Pickman ve Eric Morris’ten oyunculuk eğitimi alan Bursin, Gaye Sökmen Ajans’la anlaşarak Türkiye’de de oyunculuk yapmaya başladı.


---Sponsor Reklamlar---

Google'dan bu aramalarla geldiler:

Benzer Yazılar:

2013' ün- En Seksi Kadını Kelly Brook Kimdir?
Genç Bakış-Doğa Ergil Kimdir? Mehmet Altan Kimdir? (15.05.2013)
Fatih Harbiye-Fahriye (Seda Türkmen) Kimdir?Biyoğrafisi
Arka Sokaklar Komiser Leyla(Gülcan Arslan) Kimdir?
Doksanlar Dizisi-Matematik Hocası Görkem Kimdir?
Engin Altan Düzyatan'ın Sevgilisi Neslişah Alkoçlar Kimdir?

Etiketler: ,

Copyright © 2013 Türkiye'nin En Elit Haber Blogu. Tüm hakları saklıdır.
Dünyanın ve Türkiye'nin Top 10'ları için Top 10 sitemizi, Tüm hastalıklar ve tedavileri hakkında bilgiler almak için Hastalığı ve Tedavisi sitemizi, Hayata her açıdan farklı bir yaklaşım yapmak için kareay sitemizi ziyaret edebilirsiniz. Eskişehir evden eve nakliyat için Eskişehir Nakliyat bağlantımızı ziyaret edebilirsiniz. Sıfır araba fiyatları için Sıfır Araba Fiyatları sitemizi ziyaret edebilirsiniz.
Türkçe Çeviri Sosyolife.
| ping Yandex.Metrica