profile="http://gmpg.org/xfn/11"> Kerem Bursin Kimdir?Hangi Dizilerde Oynadı? | Biyografiler esheet' href='//www.elitblog.com/wp-content/cache/wpfc-minified/e4cbf43d9eb04a697eb99002c44c5ff9/1426713776index.c ss' type='text/css' media='all' /> ttp://www.elitblog.com/wp-json/oembed/1.0/embed?url=http%3A%2F%2Fwww.elitblo g.com%2Fkerem-bursin-kimdirhangi-dizilerde-oynadi%2F&format=xml" /> text/javascript">var switchTo5x=true; t charset="utf-8" type="text/javascript">stLight.options({publisher:"wp.39c4dd9f-72fe-4675-ae08 -cf09e3cd043f" });var st_type='wordpress3.8'; , "chicklets": { "items": ["facebook","twitter","email","pinterest"] } }; var st_hover_widget = new sharethis.widgets.hoverbuttons(options); "default" }

Buradasınız : Ana Sayfa //Biyografiler//Kerem Bursin Kimdir?Hangi Dizilerde Oynadı?

Kerem Bursin Kimdir?Hangi Dizilerde Oynadı?

Kanal D’nin izlenme rekorları kıran dizisi Güneşi Beklerken’ in genç oyuncularından , dizinin ilk bölümünden itibaren dikkatleri üzerine topladı. Yakışıklı oyuncu dizinin ilk bölümlerinde kötü sorumsuz bir öğrenciyi canlandırırken, Zeynep’e aşık olmasıyla tamamen farklı bir özelliğe büründü. Peki yetenekli oyuncu Kerem Bursin kimdir? Şuana kadar hangi dizilerde oynamıştır? Merak edilen tüm bu soruların cevabını aşağıdaki yazımızın içeriğinde bulabilirsiniz.

---Sponsor Reklamlar---

Kerem-Bursin

Kerem-Bursin

Kerem Bursin Hakkında Herşey

Kerem Bursin 1987 tarihinde doğmuştur. Bir süre Amerika’da yaşayan Kerem Bursin, Boston Emerson Collage’den sonra üniversite eğitimi almıştır. Ardından Los Angeles’a taşınarak oyunculuk kariyerine başladı. Carolyn Pickman ve Eric Morris’ten oyunculuk eğitimi alan Bursin, Gaye Sökmen Ajans’la anlaşarak Türkiye’de de oyunculuk yapmaya başladı.

---Sponsor Reklamlar---

Google'dan bu aramalarla geldiler:

Etiketler: ,

Copyright © 2013 Türkiye'nin En Elit Haber Blogu. Tüm hakları saklıdır.
Türkçe Çeviri Sosyolife.
Yandex.Metrica