Buradasınız : Ana Sayfa //Video izle//Kocan Kadar Konuş-Ezgi Mola ”Yalnızım Dostlarım”Şarkısı

Kocan Kadar Konuş-Ezgi Mola ”Yalnızım Dostlarım”Şarkısı

Başarılı oyuncu Ezgi Mola 20 Mart’ta yeni filmi Kocan Kadar Konuş filmiyle hayranlarının karşısına çıkıyor. Ezgi Mola ve Murat Yıldırım’ın başrollerini paylaştığı film Kocan Kadar Konuş’un ilk tanıtım fragmanı ekranlarda dönmeye başladı. Herkesin merakla beklediği romantik komedi türündeki film fragmanıyla da çok ses getirdi.Ezgi Mola bu filmde tamamen farklı bir karakterde karşımıza çıkıyor. Ezgi Mola oyunculukta gösterdiği başarısını, söylediği şarkılarıyla da pekiştirmeye devam ediyor. 20 Mart’ta vizyona girecek olan film Kocan Kadar Konuş’ta Ezgi Mola’nın söylediği şarkı ”Yalnızım Dostlarım”şimdiden çok getirdi. Ezgi Mola filmde meyhane masasında arabesk türünde söylediği şarkılarda mekanı coşturuyor. Bir hayli dertli olan romantik bir kızı canlandıran Ezgi Mola İbrahim Tatlıses’in efsane şarkısı ”Yalnızım Dostlarım’ı” kendi sesiyle söylüyor.

---Sponsor Reklamlar---

Ezgi Mola ”Yalnızım Dostlarım” Şarkı Videosu 

kocan-kadar-konus-2

kocan-kadar-konus-2

Kocan Kadar Konuş filminde çalan şarkı. Kocan Kadar Konuş Ezgi Mola şarkı söylüyor. Kocan Kadar Konuş Ezgi Mola meyhane sahnesi. Kocan Kadar Konuş filmi Ezgi Mola İbrahim Tatlıses şarkısı. Kocan Kadar Konuş filmi Ezgi Mola’nın söylediği şarkı. Kocan Kadar Konuş filminin hikayesini kısaca özet geçecek olursak:

Şebnem Burcuoğlu’nun aynı adlı romanından uyarlanan öykü, çevresindeki herkes hızla evlilik hazırlığındayken hayatındaki doğru adamı asla bulamayan bir kadının hikayesini anlatıyor. Komedi ve aşkı harmanlayan filmin yapımcılığını BKM üstleniyor.

 

---Sponsor Reklamlar---

Etiketler: , ,

Copyright © 2014 Türkiye'nin En Elit Haber Blogu. Tüm hakları saklıdır. | Sitemap
Türkçe Çeviri