Buradasınız : Ana Sayfa //Diziler//Küçük Ağa 21 Yeni Bölüm Fragmanı izle (17.06.2014)

Küçük Ağa 21 Yeni Bölüm Fragmanı izle (17.06.2014)

Salı akşamlarının en eğlenceli dizisi Küçük Ağa’nın yeni bölümü ile 17 Haziran’da ekranlara geliyor. Küçük Ağa muhteşem bir bölümle izleyicinin karşısına çıkmaya hazırlanıyor. Küçük Ağa dizisi 21. bölümün merakla beklenen fragmanı ve Küçük Ağa dizisi yeni bölümden ipuçları veren fragman da aşağıdaki yazımızın devamında bulabilirsiniz.

---Sponsor Reklamlar---

Küçük Ağa 21.Bölüm 2.Fragmanı İzle

 

Küçük Ağa

Küçük Ağa

Küçük Ağa dizisinin geçen haftaki yani 20.bölümünde yaşanan olayları kısaca özet geçiyoruz. Afacan tavırlarıyla herkesi çileden çıkaran Mehmetcan bu haftaki bölümde herkesi üzecek bir sahneyle karşımıza çıkıyor. Sinem arabasıyla ilerlerken bir taraftan da Metmetcan’ la sohbet eder. Mehmetcan annesiyle konuşurken birden burna kanamaya başlar. Metmetcan’ın burnunun kanadığını gören Sinem panikler ve acil hastaneye yetişir. Çocuğunun durumunun ciddiyetini öğrenen Sinem bu durum karşısında yıkılır. Bir süre ailelerinden bu olayı saklayan Ali ve Sinem sonunda dayanamaz ve Metmetcan’ın durumunu  ailelerine söylerler. Torunun hastalığını öğrenen Ağa perişan olur. Mehmetcan’ın başından bir an olsun ayrılmayan Sinem, Ali’ninde desteğine ihtiyaç duyar. Ali ve Sinem bu olay karşısında birbirlerine kenetlenirler. 

---Sponsor Reklamlar---

Etiketler: , , , , , ,

2 Yorum yapılmış " Küçük Ağa 21 Yeni Bölüm Fragmanı izle (17.06.2014) "

  1. KrishNa dedi ki:

    Turkuaz tam bize gf6re olmuş.Hem deniz, hem gf6kyfczfc her yer turkuaz.İstanbul’u analtan f6rneklerin iyi see7ilmiş dealttaki yelkenliyi anlayamadım. Balıke7ı teknesi olamaz.Gee7mişe f6zlemi anlatmak ie7in mi e7izdin?Bitkisel motifleri bizden,Osmanlı e7ini desenlerinden ya da mimari kalem sfcslemelerinden see7seydiniz daha gfczel olur muydu?Ellerine sağlık. Yeni gfczelliklerini bekliyoruz.

  2. Leoncio dedi ki:

    Cok guzel, elinize slgaik, hep karmasinda bulundugum Istanbulun aslinda ne kadar da huzurlu oldugunu ne guzel anlatmissiniz, sadece kitaba ozgu mu bu calisma? duvarimiza asmak istersek ne yapmak gerek?

Copyright © 2014 Türkiye'nin En Elit Haber Blogu. Tüm hakları saklıdır. | Sitemap
Türkçe Çeviri