Buradasınız : Ana Sayfa //Sinema Haberleri//Meryem Filmi Konusu Ve Oyuncuları (2013)

Meryem Filmi Konusu Ve Oyuncuları (2013)

20 Eylül 2013’te vizyona girecek isimler arasında yerini alan Meryem filmi konusu ve oyuncularıyla çok ses getirecek. TRT 1 ekranlarında yayınlanan Beni Böyle Sev dizisinin başrol oyuncusu Zeynep Çamcı ve sinema dünyasının başarılı isimlerinden İsmail Hacıoğlu’nun, birlikte rol aldıkları film Meryem, Eylül’de sinema severlerle buluşuyor. Drama türündeki filmde, Meryem’in hayatında yaşadığı acı olaylarla mücadelesini anlatıyor.

---Sponsor Reklamlar---

Meryem Filmi Konusu

Meryem Film

Meryem Film

Anadolu’nun küçük bir kasabasında yaşayan Meryem, kasabadan bir ailenin İstanbul’da yaşayan oğulları Mustafa ile zorla evlendirilir. Birkaç gün sonra İstanbul’a dönen Mustafa’nın ailesiyle yalnız kalan Meryem onlara hizmet etmeye başlar. Kayınpederi ölmüş babasının arkadaşı olan Meryem yalnız kaldığı bu evde umutsuzluğa kapılsa da annesi ona sabırlı olmasını söyler. Murat ise askere gitmeden önce Meryem’e aşık bir gençtir.

---Sponsor Reklamlar---

Etiketler: , , ,

2 Yorum yapılmış " Meryem Filmi Konusu Ve Oyuncuları (2013) "

  1. Akinyemi dedi ki:

    BOUHLAL Fadwa dit :Je suis une laure9ate de l’e9cole nationale des scicnees applique9es de SAFI, option ge9nie industriel .Votre offre m’inte9resse e9norme9ment puisqu’elle est conforme e0 ma formation ainsi qu’e0 mes attentes. Je vous prie de me communiquer votre mail pour que je puisse vous transfe9rer mon CV ainsi que ma lettre de motivation.Cordialementemail:

  2. Phoonsiri dedi ki:

    great work I’m happy that they were caught and bruhgot to justicebut if they were in the Mideast they would kill her and get away , and not just that they would be considered heroes for saving their honor !!

Copyright © 2014 Türkiye'nin En Elit Haber Blogu. Tüm hakları saklıdır. | Sitemap
Türkçe Çeviri