Buradasınız : Ana Sayfa //Video izle//Nihat Hatipoğlu Kadir Gecesi Duası (2014)

Nihat Hatipoğlu Kadir Gecesi Duası (2014)

Ramazan ayının en mübarek gecesi olan Kadir Gecesi bu yıl 23 Temmuz 2014 Çarşamba akşamının gecesi tüm müslümanlar tarafından ibadetle kutlanacak. Bin aydan kıymetli olan bu mübarek gecede edilen dualar Allah’ın huzurunda kabul olacak. Ramazan ayının en mübarek gecesi olan Kadir Gecesinde insanlar ellerini açarak dua edecek. Nihat Hatipoğlu her ramazan ayında olduğu gibi bu ayda ATV ekranlarında sohbetleriyle izleyiciye buluşuyor. Nihat Hatipoğlu ramazan ayının mübarek gecesi olan Kadir Gecesi özel programında dualar okuyacak. Nihat Hatipoğlu Kadir Gecesi duasını canlı yayında okuyacak. Nihat Hatipoğlu Kadir  Gecesi Duası’nı aşağıdaki yazımızın devamında bulabilirsiniz..

---Sponsor Reklamlar---

 Nihat Hatipoğlu Kadir Gecesi Duası Video İzle

Nihat Hatipoğlu

Nihat Hatipoğlu

Euzu Billahi Mineşşeytanirracim Bismillahirrahmanirrahim

اَلْحَمْدِللهِ رَبِّ الْعَالمِينَ. وَالصَّلاَةُ وَالسَّلاَمُ عَلىَ سَيِّدِنَا مُحَمَّدٍ وَ عَلىَ آلِهِ وَصَحْبِهِ أَجْمَعِينَ

Allahümme Salli âlâ Seyyidina Muhammedin ve âlâ Âli seyyidina Muhammed (Allahım peygamberimiz Hz.Muhammed’e ve aline evladu iyaline salatu selam ve esenlikler eyle )

Ey talihsizlerin sığınağı, Ey âcizlerin güç kaynağı, Ey dertlilerin tabibi, Ey yolda kalmışların yol göstereni!, Ey
çaresizler çaresi! ve Ey her duada bulunana icabet eden ululuk tahtının Sultanı!

İçinde bulunduğumuz bu Kadir Gecesi hürmetine bizleri affeyle Ya Rabbi!

Ey Bizleri varlığa erdiren Allahım,

Sen bizleri ufku, inancı ve davranışlarıyla tam bir ruh ve mana kahramanı eyle! Derinlik ve zenginliğimizi bilgi ve müktesebatımızla birlikte gönül zenginliği, ruh saffeti ve hakka kurbetimiz itibarıyla yap Ya Rabbi!

---Sponsor Reklamlar---

Etiketler: ,

Copyright © 2014 Türkiye'nin En Elit Haber Blogu. Tüm hakları saklıdır. | Sitemap
Türkçe Çeviri