Buradasınız : Ana Sayfa //Haberler//O Hayat Benim-Yeni Oyuncusu Pınar Algan Kimdir?

O Hayat Benim-Yeni Oyuncusu Pınar Algan Kimdir?

Pazar akşamı ekranlara gelen ve başrollerini Ezgi Asaroğlu, Ceren Moray ve Keremcem’in paylaştığı O Hayat Benim dizisinin kadrosunu 2 yeni oyuncu dahil oluyor. O Hayat Benim dizisinin kadrosuna yeni sezonda Arka Sokaklar dizisinden tanıdığımız Pınar Aydın ve Ayla Algan dahil oluyor. Dizinin yeni sezonda bir diğer yeni oyuncusu ise İclal Aydın oldu.İclal Aydın O Hayat Benim dizisinde Bahar’ın öz annesi Hasret rolüyle karşımıza çıkıyor. Hasret yeni bölümlerde Ateş, Bahar ve Efsun’un hayatını değiştirecek isim olacak. O Hayat Benim dizisinin yeni sezonunda diziye dahil olan Pınar Algan gerçekte kimdir? Pınar Aydın hakkında bilmediklerinizi aşağıdaki yazımızın devamında bulabilirsiniz..

---Sponsor Reklamlar---

Pınar Aydın Kimdir?

 

o-hayat-benim

o-hayat-benim

Pınar Aydın bir yarışmayla oyunculuk serüvenine katılan bir isimdir. Oyunculukta gösterdiği başarısının yanında güzelliğiylede dikkat çeken oyuncu en son Kanal D’de yayınlanan Arka Sokaklar dizisinde Baş komiser Rıza’nın kızını canlandırmıştı.

Pınar Aydın, 16 Temmuz 1981 yılında Bursa’da doğdu. İstanbul Kültür Üniversitesi Hukuk Fakültesi mezunudur. Milliyet Gazetesi’nin düzenlediği liseler arası müzik yarışmasında kız solist dalında Türkiye birinciliği ve ikinciliği olan Pınar Aydın, ayrıca amatör gruplarda solistlik yapmış. 5 kız kardeşten biri olan Pınar, mimar bir baba ve memur emeklisi bir annenin çocuğu.

---Sponsor Reklamlar---

Etiketler: ,

Copyright © 2014 Türkiye'nin En Elit Haber Blogu. Tüm hakları saklıdır. | Sitemap
Türkçe Çeviri