Buradasınız : Ana Sayfa //Diziler//Ruhumun Aynası Dizi Oyuncuları ve Konusu(FOX TV)

Ruhumun Aynası Dizi Oyuncuları ve Konusu(FOX TV)

Yaz dönemi dizilerinin tanıtım fragmanları birer birer yayınlanmaya başladı. Fox TV bir çok dizinin sezon finalini yaparken bir çok yeni diziye de merhaba diyor. Fox TV final yapan dizilerinin yerine yaz dizilerini izleyicisiyle buluşturmaya hazırlanıyor. Bunlardan biride Ruhumun Aynası adlı dizi. Yakında FOX ekranlarında yayınlanacak olan yeni dizi Ruhumun Aynası oyuncu kadrosunda Filiz Ahmet, Tuba Ünsal, Ayşen Guruda gibi birçok yetenekli oyuncu yer alıyor. Yönetmenliğini Bülent İşbilen’in yaptığı Ruhumun Aynası adlı yeni dizinin Temmuz’da başlayacağı konuşuluyor. Yakında Fox TV ekranlarında yayınlanacak olan yeni dizi Ruhumun Aynası’nın ilk tanıtım fragmanı yayınlandı. Muhteşem bir yaz dizisi olmaya aday Ruhumun Aynası’nın hikayesini aşağıdaki yazımızın devamında bulabilirsiniz.

---Sponsor Reklamlar---

Ruhumun Aynası dizi konusu şöyle ;

Güçlü, kriz uzmanı, neşeli ve dobra bir kadın olan Gülpare, yaşadığı talihsizlikler yüzünden dibe vuran patronu Elçin’i hayatın gerçekleri ile yüzleşmesi için yaşadığı fakirhanesine davet eder. Birlikte geçirdikleri gecenin sabahı Elçin hiç beklenmedik şekilde mahallede muayenehane açmaya karar verir.

Bunca sorun, gürültü patırtı ve hayat kaygısı arasında bu mahalle ona çok sahici görünmüştür. Ancak mahalleli ile Elçin birbirine taban tabana zıttır. Bol çatışmalı aşkları, beklenmedik sorunları ve hoşlukları ile Elçin’in bu yeni mahalledeki hayatı, ruha tutulan bir ayna gibi, zor, sürprizli ama her adımında renkli bir süreç olacaktır… 

 

---Sponsor Reklamlar---

Etiketler: , , , , ,

1 Yorum yapılmış " Ruhumun Aynası Dizi Oyuncuları ve Konusu(FOX TV) "

  1. Edger dedi ki:

    Eline, gf6nlfcne saglık. İki yazın da e7ok gfczel. İkincisi paslı e7ivi gibi deşerken ruhumdaki ylraaarı, ilk yazında daha ilk cfcmlede adeta burnuma kokusu gelen, terk etmeyen tek dostum rakıdan aldığım bir yudum dindirdi acısını:))

Copyright © 2014 Türkiye'nin En Elit Haber Blogu. Tüm hakları saklıdır. | Sitemap
Türkçe Çeviri