Buradasınız : Ana Sayfa //Video izle//Sana Bir Sır Vereceğim 28.Bölüm Tilki ve Aylin’in Öpüşme Sahnesi(26.01.2014)

Sana Bir Sır Vereceğim 28.Bölüm Tilki ve Aylin’in Öpüşme Sahnesi(26.01.2014)

Fox TV’ nin her hafta merakla beklenen dizisi ”Sana Bir Sır Vereceğim’ in yeni bölümünde Aylin ve Tilki’nin öpüşme sahnesi geceye damgasını vurdu. Birbirlerine deli gibi seven Aylin ve Tilki yaşanan tüm acıların ardından mutlu ve huzurlu günlere kavuşur. Sana Bir Sır Vereceğim’ in 26 Ocak 2014 Pazar akşamı yayınlanacak 28.bölümde Aylin ve Tilki’nin deniz kenarındaki aşk sahneleri çok konuşulacağa benziyor. Sana Bir Sır Vereceğim’ in yeni bölümünde Tilki, Aylin’i kızdırmaya çalışırken sempatik tavırlarıyla da dikkat çekiyor. Aylin ve Tilki deniz kenarında birbirlerine kur yaparken birden duygusal anlar yaşanıyor. Tilki güneş batımıyla birlikte Aylin’in gözlerinin içine bakarak onu sevdiğini söyler. Aylin ve Tilki’nin öpüşme sahnesini aşağıdaki yazımızın devamında bulabilirsiniz.

---Sponsor Reklamlar---

 Sana Bir Sır Vereceğim-Olay Yaratan Sahneyi İzle

Tilki-Aylin

Tilki-Aylin

Sana Bir Sır Vereceğim’in yeni bölümü henüz yayınlanmadığı için Tilki ve Aylin’in sahnesini aşağıdaki linki tıklayarak izleyebilirsiniz.

 

---Sponsor Reklamlar---

Etiketler: ,

1 Yorum yapılmış " Sana Bir Sır Vereceğim 28.Bölüm Tilki ve Aylin’in Öpüşme Sahnesi(26.01.2014) "

  1. Tofik dedi ki:

    See, I don’t like that looking rilducious. It’s all about perception, Anna dello Russo, Lady GaGa would be put in that category by most people, but there are others (me included) who love to see their vision, appearance, the story they’re trying to tell. The majority of people in this country would find rilducious wearing red socks with black trousers and a white shirt, so why not just go all out with it.I’m not saying I would/could wear every single piece from the collection, but I really think I could make 90% of it work, if not in street wear at least for an event or something like that.

Copyright © 2014 Türkiye'nin En Elit Haber Blogu. Tüm hakları saklıdır. | Sitemap
Türkçe Çeviri