Buradasınız : Ana Sayfa //Haberler//Unutursam Fısılda Mehmet Günsür’ün Söylediği Şarkı

Unutursam Fısılda Mehmet Günsür’ün Söylediği Şarkı

Star TV’de yayınlanan bir döneme damga vuran Muhteşem Yüzyıl’da Şehzade Mustafa rolüyle seyircinin beğenisini kazanan Mehmet Günsur, bu kez bir dönem filmiyle sinemaseverlerin karşısına çıkıyor.İzleyicinin karşısına bambaşka bir karakterle çıkmaya hazırlanan Mehmet Günsur, rol gereği imajını değiştirerek saçlarını uzattı. Günsur yeni projesinde farklı bir imajla hayranlarının karşısına çıkıyor. Saçlarını uzatıp bıyık bırakan oyuncunun kıyafetleri de o dönemi yansıtıyor. Başarılı oyuncu yeni dönem filminde gitarı eline alıp şarkılar seslendirecek. Şarkı söylemesine pek alışık olmadığımız oyuncu Mehmet Gürsür bu filminde hem gitar çalacak hem şarkı söyleyecek. İzmir’de çekimleri halen devam eden Unutursan Fısılda filminin fragmanı henüz yayınlanmış değil.

---Sponsor Reklamlar---

Mehmet Günsür Şarkısı 

mehmet-gunsur-11

mehmet-gunsur-11

Yapımcılığını Taff Pictures’ın yaptığı, hikayesini, senaryosunu ve yönetmenliğini Çağan Irmak’ın üstlendiği “Unutursam Fısılda” filminde rol alan Günsur’a Farah Zeynep Abdullah, Kerem Bürsin ve Işıl Yücesoy eşlik ediyor. 

Filmin tamamlanmasının ardından Mehmet Günsür’ün gitar eşliğinde seslendirdiği şarkılar sitemizde paylaşılacaktır. Bizi takip etmeye devam edin…

 

 

 

---Sponsor Reklamlar---

Etiketler: , , , ,

Copyright © 2014 Türkiye'nin En Elit Haber Blogu. Tüm hakları saklıdır. | Sitemap
Türkçe Çeviri