profile="http://gmpg.org/xfn/11"> ”Vücut” Filmi Konusu ve Oyuncuları (2013 Fragman Full HD İzle) | Sinema Haberleri esheet' href='//www.elitblog.com/wp-content/cache/wpfc-minified/e4cbf43d9eb04a697eb99002c44c5ff9/1426713776index.c ss' type='text/css' media='all' /> 2F%2Fwww.elitblog.com%2Fvucut-filmi-2013-fragman-full-hd-izle_hatice-aslan-v ucut-filminde-ki-cesur-sahneleri-hakkinda-ne-dedi%2F&format=xml" /> text/javascript">var switchTo5x=true; t charset="utf-8" type="text/javascript">stLight.options({publisher:"wp.39c4dd9f-72fe-4675-ae08 -cf09e3cd043f" });var st_type='wordpress3.8'; , "chicklets": { "items": ["facebook","twitter","email","pinterest"] } }; var st_hover_widget = new sharethis.widgets.hoverbuttons(options); "default" }

Buradasınız : Ana Sayfa //Sinema Haberleri//”Vücut” Filmi Konusu ve Oyuncuları (2013 Fragman Full HD İzle)

”Vücut” Filmi Konusu ve Oyuncuları (2013 Fragman Full HD İzle)

Hatice Arslan’ ın başrollerinde oynadığı ”Vücut’ filmi cüretkar sahneleriyle  sosyal medyayı salladı. Hatice Arslan film hakkında konuşulanlara cevap verdi. Set çıkışı muhabirin sorularını yanıtlayan Hatice Arslan, filmin sadece mesaj içerikli olduğunu, cesur sahnelerin bu kadar çok konuşulmasına ve abartılmasına bir anlam veremediğini söyledi. Hatice Arslan”Vücut”  filminin cesur sahneleriyle ilgili önyargılı davranıldığını sözlerine ekledi.

---Sponsor Reklamlar---

vücut

vücut

Oyuncular: Hatice Aslan, Cengiz Bozkurt, Neslihan Yeldan, Şeyla Halis, Şebnem Dilligil, Hakan Kurtaş, Ilayda Süren

Konusu: Film, eski bir p*rno film oyuncusu olan Leyla (Hatice Aslan ) ile filmlerde rol alarak para kazanmaya çalışan İzzet’in (Hakan Kurtaş) aşkını çarpıcı bir dille anlatıyor.

Vücut Fragman İzle

 

---Sponsor Reklamlar---

Google'dan bu aramalarla geldiler:

Etiketler: , , , , ,

2 Yorum yapılmış " ”Vücut” Filmi Konusu ve Oyuncuları (2013 Fragman Full HD İzle) "

  1. Mehmet URHAN diyor ki:

    Mouse nin sağ tuşu niye yasak, senin götüne koyayım admin. Oldu mu? Başka kapıya niye gideyim ki?

    • Vania diyor ki:

      Muzaffer bey f6ncelikle bu gfczel sitenizden dolayı sizi teirbk eder e7alışmalarınızın devamında başarılar dilerim,son haberde biraz ara verdiniz gibi geldi her gfcn sitenizi ziyaret edip yeni haberlere alışmıştık Ankara dan takipe7iniz olarak tekrar başarılar diliyorum.

Copyright © 2013 Türkiye'nin En Elit Haber Blogu. Tüm hakları saklıdır.
Türkçe Çeviri Sosyolife.
Yandex.Metrica