Buradasınız : Ana Sayfa //Haberler//Yarın Okullar Tatil Mi? 19 Şubat 2015 Perşembe

Yarın Okullar Tatil Mi? 19 Şubat 2015 Perşembe

Yoğun kar yağışı bazı bölgeleri etkisine aldı. Bugün itibari ile kar yağışı gün boyu etkisini gösterdi. Kar sebebiyle trafik felç oldu. Yoğun kar yağışı sebebiyle, bazı il ve ilçelerde okulların tatil olması bekleniyor.  Öğrencilerin en çok merak ettiği konulardan biri de yarın okulların tatil olup olmayacağı. Sabah saatlerinde meteorolojiden gelen habere göre yağışın yarın da devam edeceği bilgisi verildi. Kayseri ve bir çok ilde okullar yarın tatil edildi. Valiliğin yaptığı açıklamaya göre, ilk ve orta dereceli okullar bugün öğleden itibaren 1.5 gün tatil edildi.

---Sponsor Reklamlar---

Kar tatili ne zaman? 19 Şubat 2015 Perşembe

Kar tatili ne zaman

Kar tatili ne zaman

Kayseri kar tatili olacak mı? 19 Şubat Perşembe. Hangi il ve ilçelerde okullar tatil olacak? 19 Şubat 2015 Perşembe. Kayseri’de okullar kaç gün tatil edildi? 19.02.2015. Yarın kar tatili olacak mı? 19 Şubat. 19 Şubat 2015 Perşembe hangi okullar tatil edildi? Kar tatili ne zaman? 19.02.2015. 19 Şubat 2015 Perşembe kar tatili ne kadar sürecek? Tüm bu soruların cevabını valilikten gelecek habere göre yayınlayacağız. Bizi takip etmeye devam edin.

CNN TÜRK Meteoroloji Editörü Bünyamin Sürmeli kuzeyli kuvvetli rüzgarların devam ettiğini belirterek kar yağışının kesintilerle bir gün daha devam edeceğini söyledi. Sürmeli yağışın devam etmesi halinde tatilin de sürebileceğini hatırlatarak “Gözünüz kulağınız Valilik’te olsun” dedi.

 

---Sponsor Reklamlar---

Etiketler:

Copyright © 2014 Türkiye'nin En Elit Haber Blogu. Tüm hakları saklıdır. | Sitemap
Türkçe Çeviri