Buradasınız : Ana Sayfa //Astroloji//Yay 2013 Burç Yorumları En Etkili

Yay 2013 Burç Yorumları En Etkili

yayYeni yılda iş ve parasal konularda başarıya ulaşacaksınız. İlişkilerinizde ilgili yenilenme söz konusu, fırsatlar ayağınıza gelecek. 27 hazirana kadar enerjiniz yükseliyor. Ortak iş yaptığınız insanlar üzerinde başarınız ve enerjiniz yüksek olucak. Sözleriniz anlamlı olduğundan karşınızdakini etkileyecek buda sizin çevrenizde olumlu sonuçlara yol açacak. İnsanlar üzerinde olanüstü etki yaratıyorsunuz, buda sizin başarınızı daha çok perçinliyor. Kendine güvenen güçlü, mücadele eden bu burç bu yıl tüm sıkıntılardan uzaklaşacak. Eğitim, bilgi konularında aktif girişimlerde bulunacak buda epeyce yol katetmesini sağlayacak. Bu yıl sık sık seyahat gezileriniz olacak, özelliklede kültür gezileri.. 

---Sponsor Reklamlar---

 

2013 Yay Burcu Kadını ;

Bir yay kadınını aklınıza getirdiğinizde beynininizde şekillenen onun şen kahkalarıdır. Çok keyifli neşeli insanlardır. Tabiki kendi işlerinde bir takım hüzünleri kederleri vardır ama bunu asla etrafına yansıtmazlar. Yay kadını gezmeyi çok sever evde olmaktan bu kadar sıkılan başla bir kadın yoktur. Dışarıda vakit geçirmeyi sever, doğada yürüyüş yapmak, arkadaşlarıyla birlikte olmak ve keşifler yapmak onun vazgeçilmezleri arasındadır. Hızlı hareket etmeyi sever, spor yapmayı sever, sağlık konusunda çok duyarlıdır.

2013 Yay Burcu Erkeği;

Çok hevesli, çoşkulu dışa dönük özellikler gösteren bir burçtur. Yay burcu erkeği genellikle hayatı deneyimleyerek yaşayan bir burçtur. Macera yaşamayı çok sever. Hayatın içindeki her türlü değişikliğe açık burçlardandır ve hep ileriye bakarlar çünkü zamanın ötesine odaklanmışlardır. Sembolünde gökleri işaret eden bir ok görülür, buda ilerlemeye yatkınlığını gösterir. Seyahat etmeyi sever en çokta yabancı kültürleri tanıyarak deneyim kazanmayı ister.

Yay Erkeği Aşk Hayatı; Karşınızda bir Yay erkeği varsa dürüst olun: O, kesinlikle bir kadına nazlı sözler söyleyerek gönlünü okşayacak türden bir “romantik hayalperest” değildir. Sizin erkeğiniz hiç büyümeyecek bir çocuk, bir çeşit Peter Pan, o yüzden de onu nikah masasına oturtmanız adamakıllı zor. Aradığı kadınsa biraz kendine benzeyen biridir, uyumlu, eğlenceli bir arkadaş… Gerçekleri sıralamaya devam edelim: Onun için hiçbir şey, bir âşığın sahiplenmesinden, boğucu kıskançlığından ve mızmız serzenişlerinden daha çekilmez olamaz. Hangi saatte, nerede ve kiminle olduğunu soran bir kadınsa onda sadece antipati uyandırır.

---Sponsor Reklamlar---

Etiketler: , , , , , , , , ,

Copyright © 2014 Türkiye'nin En Elit Haber Blogu. Tüm hakları saklıdır. | Sitemap
Türkçe Çeviri