Buradasınız : Ana Sayfa //Haberler//Yaz Tatili İçin Gidilecek En Güzel Yerler

Yaz Tatili İçin Gidilecek En Güzel Yerler

Yaz geldi. muhteşem bir tatil sizi bekliyor. Ama bir türlü karar veremiyorsunuz. Türkiye’nin dört bir köşesi cennet ve bu cennette güzel bir tatile ne dersiniz. Deniz kum v doğanın muhteşem manzarası sizi keyifli kılacak. Peki yaz tatilinde nerelere gidebilirsiniz. Bunun için bir araştırma yaptık ve yaz tatili için gidileck en güzel yerleri keşfettik.

---Sponsor Reklamlar---

Uzungöl

Uzungöl

Uzungöl bir köy, yayla ve eğlence yeridir. Turistik pansiyonları, alabalık lokantaları, küçük resort tipi otelleri ve doğal manzarası ile, az bulunur güzellikte gezi ve konaklama yeridir.

sirince

sirince

İzmir’in Efes harabeleriyle ünlü Selçuk ilçesinin 8 km. doğusunda üzüm bağları, şeftali bahçeleri ve zeytinliklerle çevrili tarihî bir Rum köyü Şirince. Burada yapılan Şirince evleri de 19. yüzyıl Anadolu mimarisini yansıtıyor.

Fethiye

Fethiye

Fethiye-Antalya arasındaki 18 km. uzunluğundaki Saklıkent, olağanüstü güzellikler sunan bir vadi olarak karşımıza çıkıyor. Bazı noktalarda gökyüzünü göremeyeceğiniz, bazen de ilerlemek için kayalara tırmanacağınız mekân size farklı bir deneyim sunacak.

---Sponsor Reklamlar---

Etiketler: , , ,

Copyright © 2014 Türkiye'nin En Elit Haber Blogu. Tüm hakları saklıdır. | Sitemap
Türkçe Çeviri