Buradasınız : Ana Sayfa //Son Dakika Haberleri//Zeki Alasya Neden Öldü? 08.05.2015

Zeki Alasya Neden Öldü? 08.05.2015

Bir yıldız daha kaydı. Yılların eskitemediği usta oyuncu Zeki Alasya bu sabah hayatını kaybetti. Usta sanatçı Zeki Alasya sabah saatlerinde hayata gözlerini yumdu. Bir süredir karaciğer hastalığı nedeniyle tedavi gören Zeki Alasya aniden rahatsızlanarak tedavi gördüğü hastanede hayatını kaybetti. Sanatçı bugün 10:30 sularında tedavi gördüğü hastanede yaşama veda etti. Çocukluğumuzun eskitemediği oyunculardan bir olan sanatçı Zeki Alasya bugün herkesi üzdü. Hayata veda eden sanatçı, arkasında gözü yaşlı sevenlerini bıraktı.

---Sponsor Reklamlar---

Zeki Alasya’nın Ölüm Nedeni Belli Oldu

zeki alasya

zeki alasya

 

Zeki Alasya’nın ölümünün ardından hastaneden açıklama geldi. Hastaneden yapılan açıklamada, “Karaciğer hastalığı sebebiyle 22 Nisan 2015 tarihinden beri  tedavisi devam etmekte olan Zeki Alasya bugün saat 10:32’de vefat etmiştir” denildi.

Uzun yıllar sinemaya emek veren oyuncu Zeki Alasya filmlerinde güldüren adamken, bugün ölüm haberinin ardından tüm Türkiye’yi ağlattı. Metin Akpınar ile bir çok filme imza atan oyuncu, başarılı bir sinema sanatçısıydı. Zeki Alasya kısacık ömrüne bir çok film sığdıran nadide insanlardan biriydi. Nur içinde yat büyük usta..

---Sponsor Reklamlar---

Copyright © 2014 Türkiye'nin En Elit Haber Blogu. Tüm hakları saklıdır. | Sitemap
Türkçe Çeviri